Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést a nagymam...

Tehetek feljelentést a nagymamám ellen, ha levélben rágalmazott engem? Történetesen leírta-nem részletesen-, hogy a férjemmel együtt bántalmazzuk őt? .

Figyelt kérdés
ami semmilyen szinten nem lehet igaz, mert az ölelésen kívűl sosem volt ennél "agresszívabb" testi érintkezés közöttünk.Bizonyítani természetesen nem tudja, hisz nincs mit.....a papírt a fiókjában találtuk. Megdöbbent a család is.

2013. júl. 18. 19:38
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
csak a "vicc" kedvéért....azért találtam meg a levelet mert egy füzetben volt írva, ott hagyva kinyitva a fiókban...ugyanis az elutazása előtt eldugta a távirányítót és a mosogatószert, hogy ne tudjam használni....és selytettem, hogy a kis "mindenes" fiókjában rejtette....
2013. júl. 18. 21:03
 12/27 anonim ***** válasza:
csak egy kérdés? Nem lenne egyszerűbb ha inkább nem tartanátok a kapcsolatot? Nem kell a nagyihoz menni, nem kell látogatni, nem kell jó viszonyt sem kialakítani ami ugye a ti esetetekben nincs is.
2013. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
seJtettem...bocs:) 'j':)
2013. júl. 18. 21:05
 14/27 A kérdező kommentje:
vele élek...sajnos.....a saját lakásomban....eddig a kapcsolatom, nem hogy jó volt, de kitünő.....ez lett....
2013. júl. 18. 21:08
 15/27 anonim ***** válasza:

ha a kutyáddal ezt tette, akkor az állatkínzás. Bocsánat, hogy ezen kiakadok, de tényleg felháborított!


Egyébként a kérdésedre csak annyit tudok válaszolni, hogy a családtagokon kívül kik hisznek nektek?

A nagyapámmal is ugyanez volt a helyzet. Otthon sokat parancsolgatott, ami nekünk nem esett jól, de kiszolgáltunk őt. És amikor kórházba került a magas láza miatt, ott pont az ellenkezőjét mondta az orvosoknak, hogy sosem segítünk neki. Ez persze nem volt igaz, mert mi tényleg mindenben segítettünk. A dokik tudták, hogy nem igaz. Az egyik orvos kérdezte tőle: Ha úgy érzi, hogy nem segítenek, akkor ki hívta ki a mentőket, ki látta el Önt?

Erre nagyapám zavarba jött és nem válaszolt a kérdésre.

2013. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, nem "boldogítanám" azzal, hogy keresem, de nem tudok egyenlőre mit tenni vele. Sajnos nem csak engem bánt hanem az anyukámat, ugyanis a levél másik oldala arról szól, hogy anyámat elcserélte anno egy szülőszobában fiúról lányra, vagyis anyukámat. Ilyet nem tudom ki vagy milyen érzésű ember csinál.....
2013. júl. 18. 21:11
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha a te lakásodban éltek akkor ülj le a nagyiddal, és kérd meg hogy keressen másik otthont magának, mert képtelen vagy tovább élni vele. Nem feljelenteni kell, hanem üljön össze a nagy család, döntsétek el, hol éljen ezentúl a nagyi, mert neked már teher. Mindig van megoldás.
2013. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok benne biztos, hogy tiszta. Minimum egy súlyos magasvérnyomása van, amitől súlyosan idegessé-dühössé válik, ha a dolgok nem úgy történnek, ahogy szerinte kellene.

Abban is biztos vagyok (igen, innen, messziről), hogy a memóriája sem úgy működik, ahogyan egy normális emberé.

2013. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
az állatkínzás nálam vérre megy, de ha vérre menne, már a csillagban ülnék....csak, hogy poénkodjak .....több tanú van rá, hogy a mamám a kutyámat tömi, s saját bevallása szerint az én bosszantásomra....valójában most ezen megy a harc, mert rá mertem kiabálni, hogy majdnem megfulladt a kutyusom:( egy kis gyerek még....
2013. júl. 18. 21:15
 20/27 A kérdező kommentje:
a memóriája 100%-ék hogy nem stimm, egyik éjjel becsukta az ablakot mert nagy szél volt...reggelre lehurrogott, h nekem miért kell az ő ablakát becsuknom.....ki sem mozdultam a szobámból....de ez még semmi, sőt...sajnos pszichikailag hat a családomra...szomszédoknak beszél rólam rosszakat,(hallom a folyosón) a rokonokat ellenem uszítja, a fele nekem hisz a másik meg a kerítő undok huga.....aki nyomja a hülyeségét és hergeli a mamámat....
2013. júl. 18. 21:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!