Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Táppénzen vagyok. A munkatársa...

Táppénzen vagyok. A munkatársak zsarolnak, hogy betegen menjek vissza dolgozni, hogy nekik ne kelljen. Jogszerű ez? Van joga a munkatársaimnak számon kérni engem a táppénzem miatt?

Figyelt kérdés

Hetekkel ezelőtt táppénzről visszajöttem, és a főnök elkezdett rágalmazni, gyanúsítani, hogy táppénzcsaló vagyok, és összejátszok az orvossal. Közölte velem, hogyha még egyszer beteg leszek, akkor is be kell mennem dolgozni, idézem "ha lóg a beled, beteszed egy szatyorba, és bejössz dolgozni".

Mai napon a munkatársak hívtak fel telefonon, hogy azonnal elmegyek az orvoshoz, kiíratom magam, és dolgozni fogok, mert ha nem........

Természetesen nem engedtem a zsarolásnak. A munkatársak is elmondták nekem, hogy ne merészeljek beteg lenni ezek után.



2013. okt. 18. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen retek munkahely ez??

Már nem tudom hová képzelik magukat egyes nyikhaj főnökök, meg beosztottak.

Ha rágalmaz hogy táppénzcsaló vagy, azért fel is jelentheted.

Én ilyen helyen nem dolgoznék.Ki fog készülni teljesen az idegrendszered!

2013. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó helyen dolgozhatsz
2013. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a legnagyobb magyar közlekedési cég.....
2013. okt. 18. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
még az mondjátok hogy a romák mocskosak hát a ti fajtátok is szép az biztos. szép magyar összetartás nem mondom. irigyek vagytok egymásra is
2013. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!