Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idén már vettem részt EU-s...

Idén már vettem részt EU-s finanszírozású képzésben, és most újra, kérdés, ez jogszerű-e?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy egy éven belül két EU-s forrású képzésben (TÁMOP) nem lehet részt venni, de olyat is, hogy párhuzamosan két TÁMOP képzésben nem lehet részt venni.

Tud valaki segíteni, melyik szabály az irányadó?

Most részt veszek egy új TÁMOP képzésben, és nem tudom, mi tévő legyek.



2013. dec. 2. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy jogszerű. Ami pénzt csak lehetséges sajtolj ki az euból minden lehetséges eszközzel, mert ők még a szemed is kilopják.
2013. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez is egy hozzáállás, csak attól a visszafizetési kötelezettség az esetleges kamatyokkal együtt engem terhelne, az meg már nem jó, a kérdés ez volt. :)
2013. dec. 3. 06:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldódott.

Akit érdekel:

- ha mindkét pályázat adott fizetést is, akkor KÉT éven belül tilos egynél többön részt venni

- egy kivétel van, ha az egyik képzés forrása közigazgatási (munkaügyi), míg a másik civil (egyesület/alapítvány), ebben az esetben összeférnek. (Y)

2013. dec. 3. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!