Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti nektek eddig hol kínáltak...

Ti nektek eddig hol kínáltak füvet, keménydrogot, cigit, lopott árut, bkv bérlet? Tennétek feljelentést?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztalatotok van a feketekereskedelemmel?

Hívnátok, hívtátok a fakabátokat ilyen miatt?

Mi a véleményetek az egészről?


Engem minap az Arany János M. előtt szólítottak meg BKV bérlet kapcsán. Mondjuk még sose jutott eszembe, hogy okosba szerezzek bérletet, és nem áll szándékomban.



#feketekereskedelem
2013. dec. 10. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Örszobán, amikor piásan szeméremsértésen kaptak -.-
2013. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Diszkóban már kínáltak drogot. Nyilván egyből hívtam a 107-et... :D
2013. dec. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Füvet, drogot, cigit nem próbáltak rám sózni, de nem is lennék rá kereslet...

Lopott árut pedig elképzelhető, hogy igen... Ők egyszerűen becsöngetni szoktak hozzánk, ágyneműt és otthonra való cuccokat árulnak tolós kocsiból. Először 4000 az ágynemű, utána 1500, de végül már 250-ért is odaadná, 100-at is ajánl, hiába mondom, hogy nincs szükségem ágyneműre, és másra sem...

Feljelentés esetükben nem fordult meg a fejemben, elég szerencsétlenek így is.


Viszont! Árultak már vacak teherautóról tüzifát... Esetükben sokat gondolkodtam, hogy hívni kéne a rendőrséget. Na de mmi van, ha saját fájuk, legális árusítás? nem szóltam hát senkinek.

Ez utóbbi téma azért is érint érzékenyebben, mert van saját tulajdonú erdőnk. Mi van ha az adott árusító épp a mi földünkről lopta a fát....????

Ui. A bérlet tuti hamis volt...? Elképzelhető, hogy csak az illető kapja a munkahelyén, de közben közel lakik vagy bringával jár, így nincs is szüksége rá, akkor mért ne adja el....

2013. dec. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztos rossz útvonalon járok, de nekem még soha senki nem kínált drogot, úgy kellett utánajárnom, hogy hol lehet venni xd
2013. dec. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Keleti Pályaudvar. Naponta megyek végig egy sor "cigit, cigit, cigarettát" kiáltozó ember mellett. Kb havonta egyszer-kétszer van, aki odajön hozzám, hogy "füvet kérsz? olcsó!". Én nem élek ilyenekkel, de ezek után nem hiszem, hogy különösebben nehéz lenne beszerezni...
2013. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Már miért tennék?
2013. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Bkv berleten kiv mindent.

Semmit, ha megeri megveszem, bovli szar nem kell, se drog.

Mert szolnek a rendornek?

A rendor ellenunk van, eletembe 1x volt pozitiv dolog veluk, amugy buntet, ha toled lopnak, leszarja, ha meg akarod vedeni teged szivat, ha tanu vagy is te szivsz, ezekutan?

2013. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Én vidéken élek, szóval BKV bérlet kilőve. A többit pedig nem kínálgatják, nem hülyék a dílerek. Ha van ismerősöd, aki ismer valakit, akinek egyik ismerőse (...), akkor be tudod szerezni, de csak úgy random nem megy oda hozzád senki. És nem, nem tennék feljelentést, mivel nem árt senkinek se vele. Aki akarja, úgyis beszerzi, aki nem az nem.
2013. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Valóban, a 7-es eléggé jól összegzi a valóságot.


Fagyállós gazdának is elege lett, hogy kutyát se izgatja, hogy az ő munkájának a gyümölcséből él meg valaki, aztán sanszos hogy nem ússza meg könnyedén.


A rendőrök helyett én inkább a jogorvoslat szót használnám. Valóban, ha károd van, a törvény elbagatellizál mindent.

2013. dec. 10. 12:17
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Itt a környék azért erőszakosabban próbálja ránk tukmálni az eladó portékát. Ha nem foglalkozol vele: "azé nem 'köll 'me cighány vagyoook?"
2013. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!