Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek beperelhetem a...

Tapsi018 kérdése:

Szerintetek beperelhetem a bankot?

Figyelt kérdés
Mütétem alatt az egyik "jó barátom" ki vette a zsebemből az irataimat és lenullázta az banszámlámat. Igazolní is tudom, hogy akkor kórházban feküdtem.
2014. nov. 14. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. nov. 14. 14:48
 3/23 anonim ***** válasza:

ha a kártyáddal vett le mindent, akkor az a te felelősséged


ha a bankból személyivel és hasonlíttok a fényképen, valamint az aláírást is tudta utánozni, akkor beperelheted, de szerintem veszítesz

2014. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Miért a bankot pereled be, miért nem a tolvajt?


Kicsit olyan ez mintha kipakolnák a lakásod és beperelnéd a Volkswagen-t mert olyan furgonnal voltak.

2014. nov. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg bankot perelgetni nem vicc, szerintem egy ügyvéd nem vállalna el egy ilyen öngyilkosságot. Nyugodj le egy kicsit. Ha tudod igazolni hogy kórházban voltál(sőt, a bankoknak és az ATM-eknek kamerájuk van) akkor vissza fogod kapni a pénzed.
2014. nov. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Bankártyám egy éve nincs... és a zárójelentésemben benne van percre pontosan, hogy mikor vettek fel és feküdtem be ^^ reggel 7 fél 8 tájékán mütöttek a kártyámról pedig 11 órakkor vették le a pénz ami azt jelenti, hogy mütét után rögtön elmentem a keletiből bosnyáktérig és levettem a pénzem :)))
2014. nov. 14. 14:58
 7/23 A kérdező kommentje:
Lakcim kártya és személyigazolványra gondolok.
2014. nov. 14. 14:59
 8/23 anonim ***** válasza:
így azért van esélyed
2014. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
Gondolom a rendőrségen megtetted a feljelentést az irataid és a bankszámlád miatt. A rendőrség majd kideríti, hogy az ismerősöd jogtalanul vette fel a pénzt, és a bank majd ezután rendezi a továbbiakat. Ezért a bankot teljesen felesleges perelned.
2014. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Es az irataid mikor felkeltel ott voltak a zsebedben ujra :D
2014. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!