Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek a "drogteszt...

Mi a véleményetek a "drogteszt" felvetésének elítéléséről? Politikai propaganda, valós ellenérvek vagy félnivaló?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 22:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A drogos annyira rászokott, hogy hetekig nem bírja abbahagyni !
2014. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"A legnagyobb veszélyt pedig az alkohol jelenti"


Nem értem, hogy ezt mire alapozod.

Mi Nemzeti Pályinkás Magyar Nemzeti Magyar Nemzet vagyunk, az alkohollal nincsen semmi probléma!!!!!

2014. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%

A drogok nem úgy működnek, hogy több hónapig is kimutatható a szervezetben?


Egyébként én támogatom valamilyen szinten és nem értem, hogy mi ez a heves tiltakozás ellene. Komolyabban felhördültek az emberek, mint amikor bevezették az egykulcsos adót és társait. Vagy ennyire sok lenne az érintett?

2014. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Páran talán félreolvasták a kérdésem! :) (akinek nem inge ne vegye magára)Nem a drogteszt felvetéséről hanem annak elítéléséről kértem véleményt!

Tényleg azért támadják sokan a javaslatot mert az jogsértő és kriminalizáló? Vagy esetleg más bújik meg a háttérben?

2014. dec. 8. 00:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem megválaszoltuk. Propaganda is van benne, de ezek az ellenérvek igazak.
2014. dec. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
majd a kutyám vizeletét megkapják
2014. dec. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%

Az a probléma, hogy kollektíven bűnösnek tekint pár csoportot, beleértve kiskorúakat is. Az tény, hogy vannak, akik illegális szerekkel élnek, de a többségük nem tartozik bele ezekbe a szűk csoportokba, illetve a teljes népességre viszonyított arányuk is alacsony. A laborok is túlterheltek, ennyi plusz minta elemzése lényegesen eltolná az egyébként fontosak elemzését is.


A tűtől/vértől/fájdalomtól rettegő kisgyerekeknek mivel magyaráznátok a felesleges vérvételeket? Mi lesz az ájulósakkal vagy a legális gyógyszerszedőkkel, akiknél gyakran jön ki fals pozitív? Hol az önrendelkezés joga?

2014. dec. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kösz a véleményeket!
2014. dec. 8. 09:40
 19/20 Andizsuzsi ***** válasza:
Nekem az a problémám a javaslattal (és értek egyet az ellenzőkkel, hogy a kérdésre is válaszoljak), hogy kiragad egy-két csoportot a társadalomból, akiknek a vizsgálata hatalmas anyagi terhet róna a TB-re abban az országban, ahol pl. az emlőrákszűrés csak 2 évente ingyenes. De a társadalom számos egyéb csoportját is fel lehetne sorolni, ahol rendkívül veszélyes a drogfogyasztás, így ezzel az erővel szűrni kellene pl. az orvosokat, a bírákat, a közlekedésben résztvevőket és még hosszan sorolhatnám. És nem tér ki a javaslat arra, hogy mi történik azokkal, akik megbuknak a teszten?
2014. dec. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%

17-es korrekt komment margójára:


A kollektív bűnösség feltételezésén, a kiskorúak bevonásán, és az önrendelkezés jogának megsértésén túl, két további tipikusan cideszes, neokommunista opresszív módszer sejlik fel:


1) észrevettük, kikre vonatkozik? Kiskorúak (talonban), politikusok, és ÚJSÁGÍRÓK. Politikai és médiakontroll a visszaélés explicit tervezetével, egyértelmű.


2) kik fogják felügyelni a vizsgálatokat, azok jogszerűségét, garantáltan koncepciós vonatkozó eljárásait, a kapcsolódó masszív beruházások és tenderek legalitását, a vonakozó jogszabályok alkotmányosságát (bár ez sem jelent már semmit), illetve ellenőrizni és kezelni magukat az eredményeket? Jó reggelt a sötét magyar banánköztársaság éjszakáiban.

2014. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!