Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kiteszik a fényképem egy...

Ha kiteszik a fényképem egy facebook profilra mocskolódás céljából nyilvánosan mi a teendő?

Figyelt kérdés
Azt szeretném , ha leszednék a képeimet. Egy sátánista szektás pszichopata csávó kitette a fényképeimet az ő facebook profiljára. Azt hiszik valami beszivárgó ügynök vagyok mert nem értettem egyet velük és a vallásukkal. Azt akarom, hogy leszedjék, de az üzeneteim nem kapják meg mivel egyéb mappába küldi a facebook az üzeneteim és nem jelzi nekik, hogy megkapták. Mit tehetnék, hogy leszedjék a képeim?

#facebook-fénykép
2015. febr. 3. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

facebook az üzeneteim és nem jelzi nekik, hogy megkapták

Ezt honnan tudod? Belelátsz a fejekbe?

2015. febr. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból teljesen mindegy, milyen céllal rak ki valaki egy fotót, hogy az érintett előzetes hozzájárulása nélkül ezt nem teheti meg.

Read more:

[link]

Itt be is tudod jelenteni, és le fogják szedetni velük, bár nem máról holnapra, elég sok ideig tart.

De lehet, hogy gyorsabb, ha egyenesen a Facebook üzemeltetőihez fordulsz. Elég, ha csak annyit írsz, hogy az előzetes beleegyezésed nélkül tették ki a fotódat, és kéred a mielőbbi intézkedést.


Amúgy meg az Egyéb mappába érkező üzeneteket is jelzi a FB rendszere (két helyen is), de valóban könnyebb "nem észrevenni", mint a rendes üzeneteket. Viszont szerintem totál feleslegesen írtál neki, mert ha valaki törvényt sértett egyszer (a képed feltöltésével), az nagy valószínűséggel nem fog meghatódni egy üzenettől. Szóval marad az illetékes hatóság, ill. a FB maga.

2015. febr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ments el bizonyítékot róla és jelentsd fel!


Majd a Facebokkal töröltesd a csávót

2015. febr. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!