Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sikerült-e valakinek feljelent...

Sikerült-e valakinek feljelenteni a Csibefasz.com / Napiszar.com oldalt? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Azok jelentkezését várom, akik már megtették a feljelentést az oldal ellen, illetve van tapasztalatuk a rendőrség intézkedéseivel kapcsolatban!

Sikerült-e már kideríteni valamit az oldalról a rendőröknek, illetve van-e folyamatban rendőrségi ügyetek vele? Kérlek fejtsétek ki bővebben a történetet velük! Köszi!


2010. febr. 14. 16:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Na erre kíváncsi vagyok.
2010. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

Nem olyan vészes.


Küldj be nekik egy ismerődről egy képet, ami fölé fotoshoppal oda montírozol egy iwiw logót.

Így ők felteszik, de ez tulajdonképpen illegális, hisz nem IWIWes képről van szó, hanem hamisítványról.


És így már nincs jogi akadálya egy per megindításának!

2010. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az iwiw nem tesz logót a képekre, ezért szokták az iwiwes képeket printscreennel feltenni. Tájékozódhatnál, mielőtt marhaságokat írsz.


Az oldalakat szerintem még senkinek nem sikerült érdemben feljelenteni. Akik beírnak, hogy feljelentik őket, azok sem gondolják komolyan.

2010. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16:40 De hogy indítasz pert egy amerikai szerveren található anyagért, ott szólás szabadság van, meg ilyenek?! Magyar rendőrségnek nincs hatásköre ehhez, ezért kérdeztem, hogy SIKERESEN tudott-e indítani ellenük pert vagy feljelentést?
2010. febr. 14. 16:43
 5/23 anonim ***** válasza:
37%

remélem nem :S


kedvenc oldalam

2010. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
77%
En a puruttyat jelentettem fel mert publikaltak a kepemet amin egy gepzsiros esztergalt analis tagitot helyezek a vegbelnyilasomba. De nem jartam sikerrel, mert nem tudtam elmenni a targyalasra, ugyanis szalka ment a kloakamba, es baromira fajt.
2010. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy senki nem fog nyerni...Amerikai szerverrel nem tudnak mit kezdeni.Amúgy meg ha te felraksz iwiw-re egy képet nyilvánossá teszed,az szedi le aki akarja.
2010. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
És mi van ha olyan képet tesznek fel, ami nem IWIW-ről van, hanem valakinek a saját privát képe?
2010. febr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Akkor röhögnék nagyot ha internetes háború robbanna ki a kuruc és a napiszar között.

Véletlen felkerülne napiszarra valami nagymagyar arc.

2010. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nincsenek jogvédelem alatt sem az IWIW se ma MyVip oldalára felhelyezett képek.ha valaki annyira idióta,hogy kompromittáló képet tesz fel magáról,így járt.Tényleg rengeteg szellemileg visszamaradott egyén illegeti magát ezeken az oldalakon,nem vitás.
2010. febr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!