Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Visszakérhetem a pénzemet, és...

Visszakérhetem a pénzemet, és megtagadhatom a tiszteletdíj fizetését?

Figyelt kérdés

Megbíztunk egy ügyvédet, hogy ügyünkben eljárjon. Sajnos két éve semmit nem tud felmutatni, de még csak erőlködést sem látunk, hogy legalább "hitegessen" minket. Fél évente próbáljuk felvenni vele a kapcsolatot, hogy mi újság, de semmi. Most ennyi erővel hihetem azt is, hogy az ügyünk a "döglött halomban" hever.

Még egy fél évet kap, aztán végeztünk. 2 éve letétbe helyeztünk az ügyvédi számláján 100e forintot. Van lehetőségünk ezt aztán visszakérni, és az el nem végzett munkájáért SEMMIT nem fizetni????


2010. márc. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Neked fizetnek azért ha kétévig csak mereszted a p*csád?
2010. márc. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó is lenne!

Csak mivel az ügyvédek országában élünk, fogalmam sincs, mivel léphetek fel én elle. Persze nem támadni szeretném, csak hát!! És akkor még az elvesztett, illetőleg meg nem szerzett kamatokról nem is beszélek!

2010. márc. 3. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Megbizási szerződést a gondos eljárás érdekében kötsz és nem eredményre, tehát ha nincs is eredménye a munkájának,de bizonyitani tudja,hogy kellő gondossággal eljárt, utána járt dolgoknak, foglalkozott az üggyel, akkor semmi esélyed sincs. És ehhez elég néhány beadvány, levél elkészitése st..
2010. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen! Köszönöm, ilyenekre gondolok, csak hogy az ember képben legyen.

Ugyan természetesen annak örülnék a legjobban, ha lenne eredménye a munkájának, és fizetnék is szívesen!!!

2010. márc. 6. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!