Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol l lehet venni igazi...

Hol l lehet venni igazi pisztolyt? Már van pár havernak és nekem is kéne. Hol lehet 16évesen venni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 18:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A piacon a dugó hozzá van kötve,nem kell keresni ha ellövöd így nagyobb a tűz gyorsasága.
2010. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:52


Igen ám, de a tűzgyorsaság nem minden. A tapadókorongos előnye, hogy könnyebb kiértékelni a lövéseket a célzás pontossága szempontjából. Pl. egy nagy céltáblára lősz, a tapadókorong ott is marad, le lehet olvasni a számértéket. Míg ez dugónál nehezebb, majdnem lehetetlen.

2010. márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Zenon ***** válasza:
100%
Legozz inkább, az kevésbé kártékony, és még építesz is vele, nem rombolsz.Vagy ott a vízipisztoly, ha annyira lövöldözni akartok, úgyis Húsvét lesz hamarosan. =)
2010. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 21:06


Legóból príma nadrággumi-kilövő pisztolyokat lehet építeni.

2010. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
39%
Pisztolyt akarsz? Menj a cigány haverjaidhoz! Remélem soha többet nem szabadulsz majd meg tőlük! Kis tudatlan butuska...
2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én szerettem a dugós pisztolyokat. Követ kellett bele rakni, faszán kilőtte.
2010. márc. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Szerintem,lövöldözzön..Aztán majd 17 évesen sitrevágják,27 34 évesen kijön..A következő kérdése meg az lesz,hol lehet sexi férfitangát,és hozzáillő rúzst kapni..
2010. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Meg kell hozzá egy "kis" pénz is.

Szerinted ingyen adják?

Biztos van vagy 150 ezer, de lehet, hogy több is, a fene tudja.

Ha meg van annyi pénzed, annyira pénzes gyerek vagy, akkor nem hiszem, hogy gondot okoz megtalálni, hogy hol lehet (sajnos).

2010. márc. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
73%

Szevassz tes!


Kezdjük egy egyszerű példával. Ha a haverjaid mind azzal szórakoznának, hogy tűvel szurkálják a golyóikat, te is elkezdenéd?


Második érdekes dolog. Mi a tökömért érdekel h 16 évesen hol lehet venni? Alapból tilos venni engedély nélkül, innentől kezdve meg akitől tudsz venni az rohadtul leszarja hogy 6 éves vagy vagy 16 vagy 82... Neki csak a nyamvatt 50.000 forintja számít.


A harmadik, és egyben legutolsó. Mi az, hogy te nekiállsz anyázni, egy olyan embernek aki tök jogosan megkérdezte, minek neked stukker... Asszed te vagy itt az etalon? Vagy egy elkényeztetett kis p*cs vagy, aki már annyira unja az életét, hogy a lehető legnagyobb baromságokba kezd bele, mert anyuci apuci úgyis kimagyarázza, ha egy csapat rendőrt is lő agyon, vagy azok közé az antiszociális barmok közé tartozol, mint a cigányság túlnyomó többsége.


Mivan, a telepen már nem menő a krómozott baseball ütő, meg a pillangókés? Már lövöldözni akartok? Amúgy ha tényleg nem tudod, hol tudsz szerezni, akkor nagyon nagy idióta lehetsz...


Tudod mit? Ha találsz valahol, könyörgöm az első golyót a fejedbe repítsd te közveszélyes vadbarom.

2010. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Az utóbbi hozzászóló reakciója teljes mértékben érthető.

Bár ezzel nem értek egyet: "Amúgy ha tényleg nem tudod, hol tudsz szerezni, akkor nagyon nagy idióta lehetsz..."

Ugyan honnan tudná egy 16 éves valaki, hogy hol lehet venni? Sőt egy felnőtt is, aki nem forog ilyen körökben!


"Neki csak a nyamvatt 50.000 forintja számít."

Nem tudom az árakat, de szerinted 50 e forintért mit adnak? Szerintem van 150-200 e forint is. De lehet, hogy nem...

2010. ápr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!