Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az, hogy a bűnözőnek joga...

Mi az, hogy a bűnözőnek joga van? Strasbourggal szembe lehet e menni?

Figyelt kérdés

Ugyebár Strasbourban fel lehet jelenteni bármelyik államot, ha úgy érzi az ember, hogy sérült valamilyen joga. Ennek példáját láthatjuk most is amikor nyamvadt börtöntöltelékek jelentették fel a magyar államot, mert embertelen körülmények között tartották őket börtönben.

A kérdésem az lenne, hogy ha én mint a magyar állam azt mondom, hogy nem vagyok hajlandó bűnözőknek fizetni, annak milyen következményei lennének? Az unióból való kilépésen kívül mivel lehetne megoldani, hogy bűnöző ne perelhessen országot? Elvégre is szerintem aki törvényt szeg, annak míg börtönben van nincs joga, és örüljön hogy enni kap.



2015. dec. 11. 12:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
És ha a "nagyszerű" magyar igazságszolgáltatás miatt valaki tévesen kerül börtönbe? Ő is szenvedjen?
2015. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Gyönyörű! Talán nem kellene annyit bűnözni?
2015. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!