Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki pl elkovet egy...

Ha valaki pl elkovet egy buntettet, legyen az apro/sulyos es a hozzatartozoja viszi el a balhet az elkoveto helyett az mit kaphat?

Figyelt kérdés
Ugy,hogy mar a hozzatartozo elvitte total a balhet es a rendorseg is ot vitte be ujjlenyomatra stb.es a hozzatartozo pl total magara vallalta a dolgot. ezesetben a hozzatartozo szivja meg az egeszet?
2016. jan. 15. 21:49
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
És már konkrétan érted jön a rendõrség.mivel csak te rád bizonyítható mert épp "rosszkor voltál rossz helyen"
2016. jan. 15. 23:15
 12/31 anonim ***** válasza:
Én nekem ez az egész már zavaros, de hátha jön valaki más aki megérti.
2016. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Akkor egy új példa,én elkövetek valamit és te rosszkor vagy rossz helyen amit fényképpel bizonyít a rendõrség. :) és érted jön a rendõr,te magadra vállalod az ügyet és így
2016. jan. 15. 23:24
 14/31 A kérdező kommentje:
És a valódi elkövetõre nincs semmilyen bizonyíték se fénykép se hiteles tanú
2016. jan. 15. 23:26
 15/31 anonim ***** válasza:
Remélem most már megérted, van Béla, akit megkeresnek A bűncselekménnyel. Nyomozáson és tárgyaláson bűnösnek vallja magát elítélik, pedig András követte el. Ez később kiderül és bebizonyosodik, hogy András követte el az ügyet, akkor András tárgyaláson elítélik A bűncselekményért. Bélát felmentik viszont új eljárást indítanak ellen B bűncselekmény miatt, ami a Hatóság félre vezetése. A bíró majd mérlegeli az esetet és az alapján ítéletet, hogy ami lehet egy évig terjedő szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés.
2016. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Amíg nem derül ki, hogy magadra vállaltad addig, nincs más csak az a bűncselekmény, amit elismertél.
2016. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
De úgyértem,hogy bélára épp van egy bizonyíték..holott nem õ követte el valójában..érted?
2016. jan. 15. 23:57
 18/31 anonim ***** válasza:
Ha elismeri akkor nem kell bizonyíték.
2016. jan. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Írd már egyszerűen az egészet, nem egy egy dolgot emlegetve.
2016. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
és mellé, hogy pontosan mire vagy kíváncsi, mert az eredeti kérdésre, már legalább háromszor válaszoltak.
2016. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!