Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha rendeltem valamit jófogásró...

Ha rendeltem valamit jófogásról 12. 000, -ft értékben és nem azt kaptam amit ígértek akkor van értelme bemenni a rendőrségre feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy feljelentgetős típus de 200kmre lakik akitől rendeltem egy cipőt és nem akarok meg 10.000ret eltankolni feleslegesen.Kiröhögnek majd a rendőrségen?Tapasztalata valakinek?

2016. szept. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
menj vonattal
2016. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megéri, mert lehet már nem ez az első ügye.
2016. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, jelentsd fel. A saját pénzedet már sosem látod, de talán megakadályozhatod hogy másokat is átverjen.
2016. szept. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az eladóval beszéltél már arról, hogy nem azt kaptad, amit kértél?
2016. szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen írtam neki. A valasz az volt , hogy lehet a postan csereltek el. Igen ,ne nezzen mar madarnak. Irta ,hogy cserere van lehetesek mondtam oke kuldjon egy feher szinut amit amugy is megbeszetunk szerdaig erjen ide . A bizalmamat mar ejatszotta szoval eobb kuldje o es en visszakuldom neki ezt. Semmi reakcio pedig olvasta a levelet . Szerdan bemegyek a rendorsegre mas ne jarjon igy.
2016. szept. 27. 07:31
 6/8 A kérdező kommentje:
Megbeszeltunk,elobb,lehetoseg"
2016. szept. 27. 07:33
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem röhögnek ki a rendőrségen, ha ilyennel mész be. Szoktak ilyen ügyekkel foglalkozni. Ismerősöm is hasonlót csinált (csak vaterán) és vele is egyből ment a rendőrségi ügy. A Jófogásnak is írj az ügyről, hogy mi történt.
2016. szept. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rendőr nagy ívben tesz a problémádra, de ha nagyon muszáj neki, akkor intézkedik. Írhatsz a Jófogás ügyfélszolgálatnak is.
2016. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!