Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így mennyire működne?

Ez így mennyire működne?

Figyelt kérdés

Üdv, segítségeteket szeretném kérni, fogyni szeretnék, de nem diétával/fogyókúrával, hanem életmódváltással.

Milyen ételeket iktassak ki/ a főbb kérdés pedig hogy mennyit mozogjak?

Szeptembertől valszeg konditerembe fogok járni, a kajákkal van a probléma mert sajnos kollégiumos vagyok és nem én állítom össze az ebédet és vacsorát, általában pedig nem egészséges kaják vannak.

Mit egyek reggelire?

Mit ebédre?

Mit vacsorára?

Ha kell megveszem magamnak a dolgokat én és összeállítom a kajámat, de főzni nem tudok, nincs ilyenre lehetőség.

Mozgás:

Futásra gondoltam, héti hányszor kellene, mennyit, és milyen tempóban?

Én úgy gondoltam hogy heti 3x1 óra, a köztes napokon pedig kollégiumban fekvőznék.

Ez így mennyire jó?



2019. aug. 24. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerre csak egy dologra koncentrálj, mert besokallsz és feladod az egészet.

Kezdd az étkezéseddel, és amikor már kezded a kajálást megszokni, fokozatosan vezesd be a mozgást.

Kollégiumi körülmények között is elkészíthető reggelik, vacsorák: zabkása (nem porból, hanem zabkorpából, zabpehelyből), tükörtojás, baromfivirsli, vagy szendvics teljes kiőrlésű zsemléből, zöldségekkel, vajjal, sonkával. Ebédre nyugodtan ehetsz egy mélytányérnyi meleg kaját, amit a menzán adnak. Kis étkezéseknek: kefír, gyümölcs, 1-2 db zabkeksz, akár egy túró rudi is belefér.

Minden másnap lehet kocogni fél órát, negyven percet, ezzel felszedsz némi állóképességet, hogy más sportokat is ki tudj próbálni.

2019. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Állóképességgel nincs gond, amióta az eszemet tudom focizok ami eléggé jól megy úgy gondolom.

Tehát:

Sok zöldség/gyümölcs

Chips/kóla kilőve- ezek helyett víz

Mozgásnak pedig megfelel a futás? Akár konditeremben futógépen

2019. aug. 24. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!