Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy fullos rizs-diéta működne?

Egy fullos rizs-diéta működne?

Figyelt kérdés

Gondoltam most már én is belekezdek a 'kockahas' projektbe, és mindenhol azt olvastam, hogy ahhoz diétázni kell, főleg a csirkemell-rizs kombó a tuti. Ok a csirke azért elég drága, arra nincs pénzem de rizs-ből mindig van otthon.


Ezért szeretném megkérdezni az itt lévő szakértőket, hogy működne-e egy speciálisan csak rizsközpontú diéta. Hogy kéne kinéznie? Ízesíthetem-e valamiféle szósszal (pl édes-savanyú).


A válaszokat előre is köszönöm


2011. júl. 11. 21:10
 1/2 clint ***** válasza:

a rizs szénhidrát, szóval nem lehet egy diéta szénhidrát központú.

Szósszal ízesitheted? Akkor már zsír-szénhidrát központu diéta lenne, még nagyobb hülyeség.

A diéta fehérje központu kell legyen grammra max ugyanannyit érdemes bevinni szénhidrátból vagy ha még alaposabbak vagyunk feleannyit.

2011. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

/facepalm/

Az emberek nem azért esznek csirkét mert olyan sok pénzük van. A diéta a magas fehérjetartalomról (pl:csirke) /ami megvédi az izmokat a lebontástól/ és az alacsony ch bevitelről /amitől kialakul a kalóriadeficit/ szól.

Alapismereteket olvasd el.

2011. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!