Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportoló fiúk, férfiak!...

Sportoló fiúk, férfiak! Milyen jeleket adtok a lányok felé, ha szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Szóval nyelvi és nemnyelvi jeleket kérek, amiket akkor mutattok, amikor szerelmesek vagytok egy adott lányba!

2019. dec. 20. 22:05
1 2
 11/14 grafno ***** válasza:
83%
En hang es kezjeleket szoktam adni de csak Sport utan. Sport közben nincs Arra idö. Hang pl szerelmes vagyok neled es a kezjel ujjakal formalt sziv amit atlö egy kepzeletbeli nyil.
2019. dec. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

:DDD


Most akkor a sportolókra vagy kíváncsi, vagy akárkire? Egyáltalán miért lenne különbség a sportolók meg a nem sportolók között? Arra gondolsz, hogy sportolás közben milyen jeleket adnak? Szerintem sportolás közben nem olyan nagyon lehet erre figyelni, mert akkor az a cél, hogy gólt lőjön, vagy ilyesmi. Más helyzetekben viszont ugyanolyan jeleket adnak a sportolók meg a nem sportolók.

Egyébként meg az adott lánytól is függ, attól, hogy mit lehet róla tudni. ja, és ráadásul a jelek jelentős részét nem direkt adják a fiúk. Ahhoz, hogy dekódolni tudd, a legjobb lánynak születni - és beleszeretni az adott fiúba, akkor mindjárt fogod érteni, hogy mik ezek a jelek (sőt, még a nem jeleket is jeleknek fogod venni).

2019. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Három órás kemény bringázás után csatak büdösen megállok a kiszemelt nőstény mellett és kicsapom a taknyom.


Egyből tudja mi a helyzet.

2019. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szeretlek.

Rád nézek és láttom hogy szeretsz érzem hogy köztünk még minden a régi lehet.

Ne mond hogy nem emlékszel a nap lementélre amit kettem együt neztünk ,és mikor felventünk a hegy tetőre teliholdkor komolyan nem emlékszel.

Akkor volt az első csokunk ,ne mond hogy elfelejteted.

Pont futás közben ismerkedtünk meg nem felejtem el ,te csak folyton néztél engem ,sose szóltál,mikor viszont bajba kerültem ott voltál és megmenteted az életemet,te vagy az én hősöm,sise feledlek.

Az első alkalok mindenki számár annyira édes és romantikus ,én boldog vagyok hogy látthatalak,téged.

És cipővásárlás közben nem mondod mikor én előbb kiválasztotam az új sport cipőmet ,te meg alig találtál a méretedben.

Északa a csillagos ég alatt ketten kézen fogva néztük a csillagokat annyira romantikus volt a szívem annyira vert azt hittem szívrohamom lesz.

És elérkezet a perc rám néztél azt montad vigázol rám,és velem leszel.

Akkor sem hagytál el mikor baj volt.

És a sötetség ránk borult ,de te megvártad velem míg fel kell a nap és csak velem voltál,nem érdekelt téged mas ,és megvártad míg újra le megy a nap.

Nem érdékelt hogy mások érdekelnek minket te a sport örütlje voltál,én meg a holdé és a csillagoké.Mikor meglárogatál az első munkahelyemen emlékszel és gyakorlaton is mikor még egyetemre jártam,és együtt kodoltunk,néztük a csillagokat a monitoron,persze nem tetünk semmir érdekes felfedezést de majd az is eljön valamikor,vagy nem nálad úgy se találok érdekesebbet.

Alig vártam hogy megtörténjen az első csók annyira romantikus volt ,még rózsát is hoztál.

Hogy felejthetnélek el téged.

Északánként rólad álmodok ,nem felejtem el soha mikor elöször megláttalak összinte leszek akkor kicsit új szimpatikus voltál,de mikor elsőnek rám néztél és láttam a tűzet a szemedben hogy kellek neked tudtam hogy veled kell lennem.

2020. júl. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!