Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz h egy nagyobb darab...

Igaz h egy nagyobb darab embernek hamarabb lesz látható az izma mint egy vékonyabb, szálásnak?

Figyelt kérdés

Szval az van,h egy kicsit mackósabb vagyok.Rávettem magam h teszek ellene.3hete fogyózok eddig 6kilót le is adtam,aztán most h kezdődik a suli és eljárok majd gyúrni.Egy csomóan azt mondták h jót is tenne,mivel nekem könnyebb a zsírt izommá alakítani és hamarabb láthatóbb lesz mint pl egy vékonyabb embernek.Na szval a kérdésem az h az elején h kezdjem?Milyen vitaminokat szedjek?Milyen súllyal és melyikkel kezdjem?

F/17


2010. aug. 24. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A zsír izommá alakulása egy b@romság . De tényleg nem lesz rossz ha elkezdesz edzeni . A súlyokat majd kitapasztalod
2010. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Zsírt izommá?:O Azt valami konverterrel kell?
2010. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem:DD...mind1.nem tudom elmagyarázni..csak az orvos,meg az ismerőseim azt mondták h faszán átlehetne formálni a testem gyúrással
2010. aug. 24. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Így már más.Diéta---->zsírt ,vizet ledobod----->izmot felépíted


Akik kövérebbek annyival vannak előrébb hogy könnyebben tartják a kaját diéta után mert meg tudják enni azt az ipari mennyiségű szart amit kell.De nem fogsz gyorsabban fejlődni(izmot felpakolni) csak azért mert nagyobb súlyról indulsz

2010. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De am ez bárkire vonatkozik hogy edzéssel faszára át lehet formálni a testét
2010. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés kösz..a diétát már elkezdtem:D..most szeptembertől kezdek eljárni:):D
2010. aug. 24. 22:40
 7/8 anonim ***** válasza:

hogy fogytál ennyit ilyen hamar?

engem is érdekelne :)

hány kiló voltál és most mennyi vagy?

2010. aug. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát sztem ezt a nagy fogyást a stressznek is nagyban köszönhetem.A napi étkezésem csak egy ebédből állt,vacsorára csak egy alma,vagy egy kis szelet vajas kenyér,de ha kibírtam h ne egyek akkor inkább vizet ittam.De általában ha éhes voltam,csináltam valami finom kaját,elkezdtem enni,de 3falat után megfájdult a gyomrom és így bírtam lefogyni.Nyár elején 118voltam most vagyok 111-112:$
2010. aug. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!