Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal lehet a...

Milyen sporttal lehet a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, ami már régóta foglalkoztat. Most jutottam el arra a pontra, amikor már kezdeni akarok valamit a testemmel. Nem tartom magam ducinak, de vékonynak sem. Szeretném magam tovább fejleszteni. Régen egyébként 8 évet néptáncoltam, 3 évet kéziztem és röpiztem.


Milyen sportot/táncot tudtok nekem ajánlani, amit itthon is tudok csinálni és hatékony.

Első sorban a ti véleményetekre és tapasztalaitokra lennék kíváncsi, nektek mi az ami bevállt?


Előre is köszönöm a válaszokat😙

18/L



2021. júl. 8. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
1) étkezés, 2) ne légy antiszoc, mozdulj ki, kint lehet a legjobb sportokat végezni: bicikli, futás, úszás, illetve küzdősportok. Küzdősport azért is jó, mert otthon tudsz zsákolni, ami lehet jó kardio.
2021. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
72%
Futás. Heti 4-5 alkalommal.
2021. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Aerobik
2021. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Kerékpározás hegynek felfelé, én nyolc kilót fogytam vele.
2021. júl. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak. Azért szerettem volna benti edzést, mert ebben a melegben nehéz bármit is kint csinálni:(
2021. júl. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!