Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy működik a hajlékonyság...

Hogy működik a hajlékonyság fejlesztése? Pl. lemenni spárgába.

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, és valamiért elkezdett zavarni, hogy egyáltalán nem vagyok hajlékony. Terpeszben épphogy kicsit nagyobb szögbe tudok lemenni mint 90 fok.


Mennyire függ a genetikától, hogy valaki le tud-e menni spárgába?

Vagy elegendő nyújtással és gyakorlással előbb utóbb elvileg mindenkinek sikerül?

Emlékszem még kb 8 éves koromban jártam harcművészetekre, akkor majdnem sikerült, de ha annyira hajlékony lennék már az is megfelelne :D

Viszont nem tudom, hogy most mennyire tudnám hajlékonnyá tenni a testem, ha 8 évesen sem tudtam lemenni spárgába.


2021. okt. 13. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a bot. Rendszeres nyújtással szerintem fogsz tudni fejlőfni csak sokkal nehezebb lesz mint egy olyannak aki hajlékonyan született. Én kicsi koromban jártam Jiu Jitsura és ott is amikor ráált a Sensey a lábamra pillangó ülésben biza ölt a sírás a fájdalomtól. Egy próbát megér, de már izületeket mindent 26 évesen nehéz lesz "átszoktatni"
2021. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!