Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel lehet csípőt feszesíteni...

Mivel lehet csípőt feszesíteni, fogyni belőle?

Figyelt kérdés
Aki otthon van a témában linkelne youtuberól edzést? Pár centit kéne vesztenem meg feszesíteni popsi és csípő környéken

2022. márc. 4. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vannak ezzel kapcsolatos kamu videók retardáltaknak, de ezekre te is rá tudsz keresni. Angolul keress, angol kulcsszavakkal. Biztos fogsz találni olyan videót, ahol egy legingsbe bújt, szétplasztikázott MILF előadja majd egy 2009-es Nők Lapja cikk színvonalán, hogyan tudod feszesíteni a popsikádat. Ha már a netet bújod, akkor kereshetnél esetleg valami tudományos igényű cikket is, hátha képbe kerülnél a dolgokkal kapcsolatban, és a végén még fejlődnél is valamennyit.
2022. márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mi a baj? Szerintem teljesen normális kérdést tettem fel ,youtubeon vannak normális videók edzés téren ,ha valaki szét van plasztikázva ,ahhoz nincs közöm ,ez nem tudom ,hogy jött ide ,de szerintem nyugodj meg:D
2022. márc. 4. 22:48
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
Kulon nemtudsz onnan fogyni. Dietazni kell meg edzeni mindenre
2022. márc. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

És igen, a 21. században van még olyan ember, aki a helyi fogyásban hisz. Nyugodtan keresgélj a youtube-on, emelgesd a csípödet és várd a csodát.

Vagy esetleg, ahogy 1-es is javasolja, talán tájékozódhatnál a témában szakértöktöl.

Szóval: helyi fogyás nincs. Ha le akarsz fogyni, azt a konyhában kezdd. Ha csak csípöböl meg popsiból akarsz fogyni, az nem fog menni. Ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, nem csak onnan. Ha direkt csak ezeket a problémás területeket edzed meg a nagyon tuti youtube videókkal, akkor a popsid legfeljebb erösödni fog, ami lehet, hogy feszesebb lesz, de hogy kisebb nem, az hétszentség. Mivel az erösítö edzés (ha nem csak a feneked emelgeted, hanem normális súlyokat használsz) növelni fogja az izmok térfogatát, de ha diétával (ami ahogy mondtam, a konyhában készül) nem szeded le a felette lévö zsírt, akkor a megnagyobbodott izom azt még jobban kinyomja. Amúgy meg az ember ha elkezd edzeni, akkor az egész testét megedzi, nem csak itt vagy ott, mert akkor elöbb-utóbb hülyén fog kinézni. Másrészt az edzetlen, gyenge gerincoszlopod nem nagyon fogja elbírni az akkora súllyal való guggolásokat, amekkorának értelme is lenne egy fenék edzésnél. Harmadrészt több izom is bele fog kapcsoódni az edzésbe, ha akarod, ha nem, ami azt eredményezheti, hogy mondjuk a combod is megvastagodik.

2022. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%

csípőből fogyni akkor lehet ha összességében fogysz és onnan is fgo lemenni

feszesíeni lehet

[link] (5:02nél)

https://www.youtube.com/watch?v=0-FDpB_JXZw

https://www.youtube.com/watch?v=9_aontaoLes (1:37nél oldalplank, ebben felfele egyik láb emelés, majd visszazárás)

illetve ha állsz közel nyújtott lábbal és oldalra emelgeted a lábaidat

2022. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Miert kell ilyen ellensegesnek lenni? Nem irtam ,hogy bajom lenne belole ,ha az egesz testem szep feszes lesz vagy esetleg egyenletesen mindenhonnan lejonnek a centik:dd
2022. márc. 5. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Jólvanna, bocs, nem akartunk mi téged így lealázni. De maga a kérdésed akkora butaság, hogy az ember a fejét fogja. Tudom, ezzel nem vagy egyedül.

Olvasgass a témában cikkeket, kövesd edzők oldalait, okosodj és eddz szorgalmasan.

2022. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Wow
2022. márc. 5. 16:29
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Csípőt? Plank, van fenn a youtubeon egy orosz srac, keress ra russian workout 10 perces plank, na az nagyon jó! Kitartás
2022. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Valszeg a planktol megszabadul a feleslegtol 🤦‍♂️
2022. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!