Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal formálha...

Milyen gyakorlatokkal formálhatnám vékonyabbra a vádlimat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az, amivel nem sokat tudsz kezdeni. A vádli nem igazán szokott elhájasodni, tehát ha vastag a vádlid, az valószínűleg izom... Az izom formáján kissé lehet változtatni, a nagyságán kevésbé. Persze ha nem használod az adott izmot, akkor az is leépül, de járni csak kell valamin.

Menj el egy személyi edzőhöz vagy egy edzőterembe, ott talán tudnak okosabbat mondani. Mindenesetre szerintem ne keseredj el, nem lehet az olyan rossz, hogy izmos a lábad.

2008. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2008. dec. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vékonyabbra nem fogod tudni bár látni kéne, hogy mi az igzai problémája. Edzéssel viszont mindenképpen tudod formálni. ha van más kérdésed ezzel kapcsolatban írj mailt(személyi edző)
2008. dec. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Valszeg nincs rajta tul sok zsir, ergo az izom. Ha izom akkor meg legyel buszke ra. A legtobb embermek nehezen fejlodik a vadlija, ha neked konnyen az sztem nem gaz.
2008. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Valszeg nincs rajta tul sok zsir, ergo az izom. Ha izom akkor meg legyel buszke ra. A legtobb embermek nehezen fejlodik a vadlija, ha neked konnyen az sztem nem gaz.

(Tigi)

2008. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!