Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb otthoni zsírégető...

Mi a legjobb otthoni zsírégető eszköz?

Figyelt kérdés

100 ezer forint értékben szeretnék gépet beszerezni, hogy munka előtt valamivel beindítsam magam, kb napi háromnegyed órám lenne rá. Szobabicikli vagy taposógépen gondolkozom...

(Nem, nem újév eleji fogadalom, már egy jó ideje edzek, de kondiba csak azért nem mennék el reggel)


2023. jan. 3. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit, azaz étrend. Ezzel tisztában vagy, ugye?

Egyébként ha kardiózás céljából szeretnél gépet vásárolni, akkor egyéni preferencia az, hogy számodra mi a legjobb választás. Én szeretek futópadozni, más utál. Nekem a szobabicikli annyira nem adja, más meg imádja. Valaki az elipszis trénerért, valaki a lépcsőzőgépért van oda. Nincs olyan, hogy "legjobb zsírégető gép".

2023. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, amelyiket rendszeresen, hosszú távon is használni fogod...

Próbáld ki mindet a teremben, akár többször is, és olyat vegyél, aminek a használatát fenn tudod tartani.

nekem pl. van ellipszis tréner és szobabicikli is, de az ellipszist sokkal többet használom, jobban szeretem.

2023. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
normális étrend. Ha mindenképp akarsz venni valamit akkor szerintem futópad, de ha csak fogyni szeretnél és az egészség nem számít akkor kaján fog múlni
2023. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zsír nem fog lemenni rólad egy eszköz használatától, csak a kalóriadeficittől. A kalóriadeficitet megtámogathatod egy eszközzel, de tényleg ne hidd azt, hogy az zsírt fog égetni, mert akkor csalódni fogsz.
2023. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!