Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alakformáló edzéssel lehet...

Alakformáló edzéssel lehet fogyni? Leginkább centiméterben szeretnék.

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kalóriadeficit akkor igen.Ha nincs nem
2010. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Értem. Az érdekelne még, hogy egy alakformáló és egy zsírégető edzés között nagy különbség van kalóriégetés szempontjából? Vagyis egy zsírégető órától sokkal jobban lehet fogyni, mint egy alakformálótól?

Azért kérdezem, mert abban az időpontban, amikor el tudnék járni, csak alakformáló edzés van, és nagyon drága a bérlet. Mindenképpen szeretnék csinálni vmit, de ha az alakformáló pl. csak izmot erősít, akkor inkább kitalálok vmi mást.

2010. okt. 2. 21:06
 3/27 anonim ***** válasza:

Igazából nekem fingom sincs mit takar az alakformáló edzés.Alakformálás=izmosodás.

A legjobb metódus erre hogy lepucolod magadról a zsírt meg a vizet normális kajával és edzéssel.

Ezután jön az alakformálás ami lényegében izmosodás.

A testet akkor lesz esztétikus ha

1 izmos (nem a méret e lényeg)

2 zsírmentes

3 vízmentes


Hogy az ugrabugra edzés alakformálásra jó lenne azt én kétlem

2010. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszi. Amúgy erről lenne szó:

[link]

2010. okt. 2. 21:14
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Most találgassunk,hogy milyen alakformálásra gondolsz?

Ha valami pilates féle az egészséges,de nem éget kalóriát,vagy csak alig.Spinningre menj,az megmozgat.

2010. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Alakformálásra én a súlyzós edzést ajánlom.Gondolom lány vagy.Félelmetesen nagy izmokat nem fogsz tudni felépíteni mert a női szervezet erre alkalmatlan.De normálisan végzett súlyzós edzésnél jobban semmi nem formálja a női testet
2010. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

21:15, ezért linkeltem be az edzés weboldalát! nem kell találgatnod, köszi.


Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Fogyni szeretnék, szülés után maradt rajtam valamennyi zsír sajnos.

Abban az időpontban, amikor el tudok járni, csak ún. alakformáló edzés van. Arra lettem volna kíváncsi, hogy ezzel a fajta edzéssel tudok-e fogyni, vagy ez csak izmosít, vagy mitudomén. Mert ha nem jó fogyásra, akkor inkább nem veszek ide bérletet (mert kb 20e ft-ba kerül egy hónapra), hanem nézek másik fitnesstermet a közelben, vagy kitalálok valami mást.

2010. okt. 2. 21:25
 8/27 anonim ***** válasza:

Akkor elsődlegesen a fogyásra kell ráhasalni.

Legfontosabb hogy belődd a kaját normálisra.Csak tiszta kaját egyél és ne szemetet.Alacsony glikémiás indexű chkat fogyasszál és normális legyen a fehérjebeviteled.Telített zsírok,egyszerű ch-k GYÜMÖlCSÖK!!!!!!! kizárva.Üdítők szintén(esetleg cukormentesek és azok is kis mennyiségben)

Napi 5-6 étkezésre oszd fel.minden étkezés tartalmazzon ch-t és fehérjét is.És vigyél be telítetlen zsírokat(növényi)


Ha ez megvan jön az edzés.Ez olyan legyen amit zsírégető pulzustartománybn(google) tudsz végezni 30-45 percen keresztül.Nem kell egyből ennyivel kezdeni de a cél ennek az elérése.Ez lehet futás,biciklizés vagy torna de a lényeg hogy az adott pulzustartományban tudd végezni.


Az étrendhez még annyit hogy olyanra kell belőni hogy hetente 1kiló körül fogyjál.Ha kevesebb akkor csökkentsd a ch-t ha több növeld.



És kb ez az egésznek a kulcsa

2010. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

21.15 akkor még nem láttam,hogy elküldted.

Ha diétázol,akkor nem nagyon tudsz izmot felszedni.És úgyis a diéta a lényeg mozgással kiegészítve.

Na megnéztem a linket.Ahogy néztem a tornát olyan 300 kalóriásnak látszik.

Spinning meg nincs,az egyébként kb 600 kalóriát égetne el.

A sima konditermi alap női edzéstervel többre mennél a végén szobabicajjal kiegészítve.

Bár ha a kalória égetés az első,inkább iratkozz be önvédelemre,vagy küzdősportra,ott 1-1.5 óra alatt kb 1000-1200 kalória is elég és fele ennyibe sem kerülne.

2010. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hoppá, ezt nem gondoltam volna. Semmiféle üdítőt nem iszom, kenyeret sem nagyon (hetente 2-3 alkalommal egy-egy szeletet esetleg), általában dél körül szoktam enni főtt ételt (leves, meg valami hús kis körettel), délután meg gyümölcs. Azt nem gondoltam, hogy gyümölcsöket nem szabad.

Közben tovább nézegettem a netet, és találtam egy termet, ahol van zsírégető edzés abban az időpontban, ami nekem jó. Ha heti egy kilót fogyhatnék, én lennék a legboldogabb, kb 8-10 kg van rajtam. És akkor a februári snowboardozásra már belefénék a síccomba :)

2010. okt. 2. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!