Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan Készítsek házilag...

Hogyan Készítsek házilag balett/spicc cipőt?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy elkészíteném itthon magamnak saját felhasználásra a spicc cipőmet (nem járok órára csak itthon szeretnék megtanulni spiccen állni és úgy pl skorpiót csinálni) nem ugrálnék, nem járnék csak állnék. Szeretnék hajlékonyabb is lenni meg ilyenek. A bokám az elég erős mert 10. éve pingpongozok és 3. éve futok. Kicsit lyukas vagy már kissé elhasználódott zoknikból raknám össze úgy hogy 3-at egybe húzok, összeragasztom és úgy rá az elejére a kemény réteg csak nem tudom hogy az miből készül és azt hogy tegyem rá.


Ha valaki tudna segíteni szívesen elfogadom légyszi írjatok a kérdésem alá ötleteket.

Előre is köszi:)


(azért én csinálnám meg mert arra hogy vagy 4x felvegyem arra nincs értelme 15000-20000 Ft-t rákölteni)



2023. febr. 6. 20:52
 1/3 anonim válasza:
100%
Sehogy, mert egy életre nyomorékká teszed a lábad!
2023. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert szerinted a balerinák évtizedes tréningje viccből van, ugye? hogy lehet hogy szerinted te is sportolsz és mégis ilyen debil vagy? erős a bokád mert pingpongozol :D

nem mondom hogy ne csináld, mert hiszek a természetes szelekcióban, csak ígérd meg hogy amikor kifordul alólad a lábad és szakad minden, akkor nem mész be a balesetire elvenni valaki elől a helyet, oké?

tudás nulla, ész nulla, tisztelet nulla.

2023. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Sehogy. Van wishen olcsón, igaz szar minőségű de pl. fotózásra, 1 alkalomra kipróbálni jó, bár fel abban sem állnék, nem tart semmit (vettem anno fotóra, mert a rendes túl drága ahhoz, hogy kint utcán felvegyem képekre). Profi cipőben se álldogálhatnál csak úgy, otthon, egyrészt egy rossz mozdulat és hello boka, másrészt a rüszt erősítése tök más, mint amit pl. a futással érsz el. Nem véletlen, hogy több éves előkészítés után állhat valaki spiccre és akkor is felügyelettel amíg a helyes lábtartás rögződik. Jómagam elég sok éve balettozom és ha új gyakorlatot kell tanulni, ugyanúgy figyelnem kell a bokámra spiccen, mint anno 13 éves koromban amikor megkaptam az első spicc cipőt.
2023. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!