Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért jó konditerembe járni?

Miért jó konditerembe járni?

Figyelt kérdés

Nem lehetsz a természetben, mindenki össze van zsúfolva, ezért valószínűleg elég büdös.

Egy kis helyen kell osztozkodni, ami nem is olcsó.

Nincsen benne semmi dinamika.

Könnyű lesérülni helyesen végzett gyakorlatok után is.

Miért nem mennek ki az emberek a természetbe, ott edzeni? Az oxigéndúsabb vértől még hatékonyabb is lenne az edzés.



2023. febr. 28. 02:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Szar időben ott van a fedett konditerem. Jó időben ki lehet menni, mert vannak már kinti konditermek.
2023. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
95%

Nem a természetben vagy, ergo nem vonja el semmi a figyelmed

Nem büdös mert szellőztetnek

Sok jó ember kis helyen is elfér

Nem a terem drága, a magyar fizuk szarok

Annyira dinamikus amennyire akarod

Helyesen kivitelezett gyakorlatnál max túlerőltetésnél sérülhetsz meg

Természetben nincs fekvenyomó

Mint mondtam szellőztetés

2023. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az erőedzéseket végzőket teljesen megértem, kint nincsenek meg ugyanazok az eszközök.


Amit nem értek, mikor kint szuper idő van, a konditerem szép helyek, pl. parkok, folyópart közelében van, erre ott szenved bent a futópadon vagy a szobabiciklin, ami kint ezerszer kellemesebb lenne.

2023. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, hogy edzésről eszésre látom a fejlődést. Hogy két hónapja 70 kilóval a lábtolón kiszemvedtem három ismétlést, most ugyanennyivel 4x8at simán megcsinálok.

Szeretem a társaságot, hogy mindenki fejlődni jön oda.


Nem tartom drágának és nincs büdös se, szellőztetnek rendszeresen.


Kinn fázom.

2023. febr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Minden elérhető egy helyen, való igaz, hogy otthon meg a szabadban is meglehet csinálni a gyakorlatok egy kis részét, de pl. nem kell két hetente nagyobb súlyú súlyzót vennem otthonra, sok fajta gépet kipróbálhatok, kitapasztalhatom, hogy számomra mi a legjobb, mosdó, zuhanyzó mindig van a közelben, tudok venni egészséges nasit, ebédet, turmixot, emellett ahova én járok szauna is van.


Futni legtöbbször én is a szabadban szoktam, de amikor hidegebb az idő vagy esik, kellemes a kondiban lépcsőző gépezni egyet :D


Plusz én a szabadban nem merem annyira hajtani magam, ott nincs körülötted senki, aki segíthetne ha baj van.

2023. febr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A gépek miatt jobb, ha kint rossz idő van kondiba akkor is tudsz menni. Nincs büdös, de ha úgy érzed akkor szellőztetni is lehet.
2023. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
Mert sok esetben divatból járnak.
2023. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Társaság

Fejlődés

Pl természetben sétálással nem fogsz olyan izmokat építeni mint egy fekpaddal csigával meg egyebekkel.

Futópadot én se használok inkább hajnalba elmegyek futni de a többi erőgépet ott tudom használni.

Nem drága hanem a fizuk rosszak.

Drágaságról meg ha be akarnék ruházni azokba a gépekbe súlyokba egyebekbe akkor sokmillió kéne meg persze hely is.

A szag meg az embereken múlik pl nálunk mindenki lányok fiúk rövidre vágja vagy borotválja a hónalját és használ stiftet.

2023. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

És a saját testsúlyos erőedzés például nem jó?

Ahhoz semmilyen súly nem kell venni. És talán ugyanúgy lehet látni a fejlődést is.

Sérülésnél az izületekre gondoltam, mert folyamatosan használódnak is, de szerintem ez a saját testsúlyos erőedzésnél is így van.

2023. márc. 1. 00:27
 10/20 anonim ***** válasza:
A saját testsúlyos edzés is jó, viszont azzal nem olyan mértékben fog fejlődni az ember, mint egy konditermes géppel pl. és sokkal több időt vesz igénybe, hogy hasonló mértékben használja az izmokat a test.
2023. márc. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!