Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy hívják, hol vehetek,...

Hosszúhajú kérdése:

Hogy hívják, hol vehetek, mennyibe kerül - egy kütyü ami számolja sportolás közben hogy mennyi kalóriát égettem el?

Figyelt kérdés
semmi extra nem kell, elég ha ezt tudja.

2023. máj. 8. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Okosórára gondolsz? Vagy fitneszkarkötőre?
2023. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Emiatt felesleges órát venned, mert az összes ilyen kütyü túlbecsüli az elégetett kalóriák számát. Ami 600 kalória ott, az valószínűleg még a fele sem a való életben.
2023. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

hát az baj lenne ha túlbecsülné.

az okosóra az túl sokat tud nekem, nekem annyi elég hogy mennyit égettem el a sporttal. a fitneskarkötőről nem hallottam - öreg vagyok hozzá - de ha abban van valami tökegyszerű verzió az jó. van annak valami külön neve, ami csak kalóriát számol? annak idején, vagy 20 éve volt olyan hogy lépésszámláló - az a lépéseket számolta nyilván, ilyen egyszerű változatra gondoltam kalóriásba.

2023. máj. 8. 17:57
 4/13 anonim ***** válasza:

Pedig túlbecsüli, nagyon is. Nem érdemes emiatt okoseszközt venni. Ami ott 500 kalória, az a való életben lehet, hogy még 200 sincs. Pénzkidobás emiatt ilyet venni.


Az elégetett kalóriák számát semmivel sem tudod pontosan lemérni.

2023. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
valamennyire csak lehet, nem? most találtam olyat hogy lépésszámláló ás kalóriamérő. hol kapok olyat? .neten nem veszek csak személyesen
2023. máj. 8. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezek az egyszerűbb kütyük nem (sokkal) pontosabbak, mint egy ilyesmi netes kalkulátor:

[link]

Kb. ugyanott vagy vele, és még pénzbe sem kerül... és ugyanúgy csak közelítő becslés.

2023. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
en a mibandokat ajanlom, szerintem erre tokeletes
2023. máj. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6. látom van itt egész olcsó is

7. ó azt képtelen vagyok használni. a futás típusnál is van vagy ezer variáció, én meg egyrészt összevissza futok, ahogy éppen bírok ( 47 vagyok ) másrészt nehéz megítélni hogy most közepesen vagy alacsonyan vagy hogy futok, és a pulzusomat se tudom közbe megnézni mert ha megállok lelassul

2023. máj. 8. 21:42
 9/13 A kérdező kommentje:
hol lehet ezeket személyesen venni?
2023. máj. 8. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem miband 5-om van (azthiszem :D) a futasnal nekem csak ket funkcio van a kulteri futas illetve a futopad, en futottam mar vele nem kellett vele varialnom vagy ilyesmi, belteri edzesnel mindig tudom csekkolni a pulzusom alapjan az intenzitast de persze te tudod


ar-ertek aranyban szerintem megeri

2023. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!