Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bokatörés után ez mennyire...

Bokatörés után ez mennyire természetes? Mikor focizhatok újra?

Figyelt kérdés

Még április 29-én focimeccsen szenvedtem külboka-törést. 11 napja vették le a gipszet, ami 6 hétig volt a lábamon. Még mindig rendszeresen fáj, amikor terhelem, ill. bedagad. Ma volt elvileg az utolsó fizioterápia és hiába jeleztem a problémát.


Ez így természetes? Mikor focizhatok újra?



2023. jún. 23. 18:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Apámmal kettesben élünk, miután anyu sajnos 3 éve elhunyt.
2023. jún. 23. 18:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig kisebb terhelésre fáj vagy éppen feldagad, addig biztosan nem ajánlott a focit folytatni, vagyis újrakezdeni, mert azzal újabb sérülést kockáztatsz.
2023. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Barbados!


Mielőbbi jobbulást! Versenysportolóként Mindenképpen vissza kellene menj a szakorvoshoz, mert vélhetően nem elegendő ez a mennyiségű gyógytorna vagy fizioterápia, amit kaptál.


Kellett műteni a bokádat vagy megúsztad csak gipszeléssel?

2023. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, hogy a kérdéshez miért fontos, hogy elhunyt az édesanyád? Egyébként őszinte részvétem!
2023. jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Sajnos minden estére tojáslabdányira dagad a bokám és annyira fáj, hogy lábra állni nem tudok. Ez közel 2 hónappal a sérülés után mennyire természetes?

2023. jún. 23. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:

További részleteket itt olvashattok a kérdéssel kapcsolatban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..

2023. jún. 25. 06:06
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos rásérültem a bokámra, így sikerült megnyújtanom a gyógyulásomat.
2023. júl. 1. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem egy súlyos kézfejtörés után is még hónapokig undorító volt,lilla bedagadt kéz,2 hónap gipsz után és még utana se forrt össze.A törés kezdesétől számítva 5-6hónap után tértem vissza a sporthoz
2023. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!