Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett mindenki hirtelen...

Miért lett mindenki hirtelen ilyen nagy box szakértő?

Figyelt kérdés
Emberek akik életükbe nem jártam sem box, de semmilyen küzdősport edzésen olyan sületlenségeket írnak, hogy elképesztő.

2023. nov. 8. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a társadalom ilyen: mindenhez "ért".
2023. nov. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban mindenhez is! :)
2023. nov. 8. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most jó pár ismerősöm munkában van ezekkel a celebekkel, de közön sincs a bokszhoz, sőt nem nézek ezt a fetrengést sem. Anno Kokó és Madár meccseit követtem.
2023. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kik? Senkit nem hallok a környezetemben bokszról beszélni.
2023. nov. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A celebes marhaság miatt.

Amikor Kokó meccsei voltak főműsoridőben akkor is mindenki szakértő volt.

Éneklős, táncolós műsornál is mindenki jobban tudja, hogy kellett volna, 10 millió virológus országa is voltunk, többségük mára háborús szakértő lett és pontosan tudja, mit kell csinálni Gázában.

2023. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es! Már mint úgy értem, hogy például facebook-on osztják az észt egy cikk alatt mindenki. Én már régen befejeztem a kick-boxot(néha edzek már otthon). De ufc-t gyakran nézünk tv-ben (mást nem), de mondom ezt a sztárboxok nem hagyhatjuk ki! :D Nem kommentelek csak olvasok... és úgy van, ahogy az 5-ös írja, "mindenki jobban tudja, hogy kellett volna"
2023. nov. 8. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:

6:

Facebookon sem látok ilyet. A Facebookon te alakítod ki a buborékodat, nekem pl. mászós és túrázós postok jönnek. Téged érdekel a boksz, azért látsz ilyeneket.

2023. nov. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!