Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha magas vékony testalkatú...

Ha magas vékony testalkatú vagy akkor kigyúrva is magas vékony leszel?

Figyelt kérdés
dec. 14. 11:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, milyen magas vagy, ha nem a Super Bodyra készülsz. Ha most nincs rajtad izom, sovány vagy, de elkezdesz gyúrni, és lesz rajtad izom, akkor az látszódni fog, és jobban fogsz kinézni.
dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

1


Úgy értem ha személyleírásra kerül a sor ugyanúgy azt fogják mondani, hogy a magas vékony srác és nem azt, hogy a magas kigyúrt srác vagy a magas kemény srác?

Ez utóbbiakat csak a mezomorfokra használják?

dec. 14. 11:11
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora izomtömeget építesz magadra.
dec. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

3


Nem nyúlnék szteroidokhoz…

dec. 14. 11:18
 5/20 anonim ***** válasza:
Még jó!
dec. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

6


Így max 5-6 kiló izom jönne felY

dec. 14. 11:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Magasságtól függetenül be vagy korlátozva izomépítés terén, ha naturál vagy, de egyébként simán lehet 5-6 kiló izomnál bőven többet felpakolni az évek során. Naturálon is elképesztő fizikumot lehet elérni magasságtól függetlenül, pláne a mai tudásanyaggal, ahol egy kattintásra van tőled minden szakmai információ. Az elmúlt esztendőkben rengeteg naturál testépítő jelent meg, akik életükben nem nyúltak kémiához, mégis olyan hihetetlen formát hoznak, hogy koxosok megirigylik. Ne a 10-15 évvel ezelőtti hobbigyúrósok "eredményeiből" indulj ki, akik még negyede ennyit nem tudtak edzésprogramozásról vagy étrendtervezésről, mint a mostani generáció.
dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7


Én már öt évet gyúrtam, odafigyelve étkezésre, legjobb táplálékkiegészítőre és nőttem 7-8 kilót súlyban, 188 centi mellé jelenleg 95 kiló vagyok. Úgy érzem már a súlyokat kimaxoltam, nem tudok nagyobb súlyokat mozgatni mint jelenleg megy (100 kiló fekvenyomás, 100 kiló csigás lehúzás hátra, 130 kiló guggolás). Illetve talán picit növekszik a súly de nagyon nagyon lassan, talán fél ismétléssel több megy minden 2 hétben a legnagyobb súllyal.

95 kilósan még mindig a magas vékony faszi vagyok. Tehát 5 éves kemény munkámnak (heti 4 edzés) nem lett eredménye. A másik törpe zömök tag a teremből akkora mint egy testépítő és azt mondja 5 hetente 1-szer lábazik sérülés miatt és ketszer akkor a lába mint nekem.

Na ilyesmikről beszélek.

dec. 14. 12:04
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"picit növekszik a súly de nagyon nagyon lassan, talán fél ismétléssel több megy minden 2 hétben"

Öt év edzés után a progresszió már ilyen lassú, ez természetes, viszont te

188 centiként 95 kilósan garantáltan nem maxoltad ki a fekvenyomást 100 kilónál, a guggolást meg pláne nem 130 kilónál.

"másik törpe zömök tag a teremből akkora mint egy testépítő"

Az élet nem igazságos. Bárki is vagy, mindig fogsz találkozni olyan emberekkel, akik fele annyi munkát tesznek a fejlődésbe, mégis kétszer izmosabbak és erősebbek, mint te. Ha ebből kéne kiindulni, akkor senki nem járna sportolni, mert mindig van jobb. Magadból akard kihozni a legtöbbet, ne a másik törpét akard lekörözni egy nem létező versenyben.

dec. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csoda lenne, ha akkor alacsony hájassá változnál.
dec. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!