Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha magas vékony testalkatú...

Ha magas vékony testalkatú vagy akkor kigyúrva is magas vékony leszel?

Figyelt kérdés
2023. dec. 14. 11:02
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9


Szerintem naturálban kimaxoltam. 100 kiló lehet nem tűnik soknak de ilyen magasságnál hosszú karokkal szerintem nem rossz.

Ugyanakkor a kalóriabevitel is rendben van mert jön fel sokszor a zsír keményen ezért még vissza is kell vennem a kajából.

Nem tudom mi mást tehetnék naturálban mint keményen edzeni, enni rendesen, aludni. Most komolyan, van bármi más amit még tenni lehet?

2023. dec. 14. 12:22
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem sértésből, de te mit csinálsz a teremben? 95 kilóhoz ez elég gyenge. Próbálj ki valami új edzéstervet, feküdj neki jobban az alapgyakorlatoknak, csináld őket heti többször. Mellé persze mehet kiegészítésnek gépes gyakorlat. Nézz utána a periodizációnak. Kipróbálhatsz valami célzott erőprogramot is pl smolov.

Én 100 kilóval szériázok most fekve 74 kilósan (95kg-ba megy 10+ ismétlés) és én se vagyok túl erős. Étkezésre nem is figyelek annyira tápkiegeket meg főleg nem.

2023. dec. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#11

Hát, pedig a valóság az, hogy 5 év edzémúlttal,ilyen testsúly mellett a 100kg max fekvenyomásban maximum átlagosnak mondható, de még ezzel is túlzok.


Ha 5 év alatt ennyit sikerült kihozni, akkor kötve hiszem, hogy rendben van a kaja, edzés és regeneráció. Valahol hiba van. De ez csak akkor gond, ha komolyan veszed a sportot.

2023. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

13


Vagy a genetika is lehet gond. Ha túl vékony vagy egyszerűen nincs hely nagy izomnövekedésnek.

2023. dec. 14. 21:30
 15/20 anonim ***** válasza:
Attól még lehetnél erős. Valószínűleg az edzésmódszerben nem jó valami
2023. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15


Nem tudom ez miért nem erős? A terembe ahová járok 90% nem nyom 100 kilóval, csak alatta.

Nem magasak kicsit az elvárásaid?

2023. dec. 15. 03:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Te jársz rossz úton fejben. Ez nem erős. Az pedig, hogy egy mezei teremben hobbi sportolók nem tudnak sok év után 90kgnál feljebb menni: Ők sem erősek.


Ilyen testsúlyhoz 100kg átlagos szint, sőt inkább beugró.


Ezzel nem leszólni szeretnénk téged, csak rávilágítani arra, hogy ennyi év edzésmúlttal és ilyen súllyal ez bőven nem a naturál maxod.


A testalkat pedig édes mindegy ebben a sportban. Nagyon sok vékony srácot láttam már 200+ kilóval felhúzni és nem voltak izmosak.

2023. dec. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én se az átlag gyúrósból indulnék ki. Van olyan ismerősöm akivel kb egy ideje edzek, de ő a saját testsúlyát se tudja kinyomni, közben azt hiszi magáról hogy amúgy egész erős. 110 kilós emberek 70-80 kilókkal guggolgatnak a teremben, ilyeneknél nem nehéz erősebbnek lenni.
2023. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17


Mit értesz maxon? Egy ismétléses max? Vagy szériázos max?

100-ba 6-ot belenyomok egy jó napon. 1 ismétlés max ez alapján 115 kg? Vagy 120? Igazából sosem probáltam mert nem érdekelt egy ismétléssel mennyit nyomok.

2023. dec. 16. 12:05
 20/20 anonim ***** válasza:
strenghtlevel-t próbáld
2023. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!