Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten melyik konditermet...

Budapesten melyik konditermet ajánlanátok kezdőnek, ahol jó a közösség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hamarosan költözök fel Budapestre, és az a terv, hogy el szeretnék kezdeni kondizni, kardiózni kicsit. Akinek van tapasztalata, tudnátok olyan helyet ajánlani nekem, ahol általában el lehet férni, szép higiénikus, és nem rossz arcok járnak oda? Helyileg a városon belül most mindegy, hogy hol, mert még nincs meg, hogy pontosan hol fogok lakni, de előzetesen szeretném felmérni, hogy mik a jobb helyek. A bérlet ára is mindegy. :)

jan. 3. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csak a sugárban lévő edzőtermet kerüld. az egész nagyon kicsi és egyszerűen nem jó.
jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nagyon nem mindegy földrajzilag, hogy óbudai termet ajánlunk neked, te meg Soroksárra költözöl, úgyhogy ha megvan a lakhelyed, akkor majd javaslunk neked gymet. Egyébként minden konditerem egyformán tökéletes minden hobbistának.
jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1: Köszi


(Plusz infó, hogy anno mikor jártam, mindig nyitás környékén mentem, hogy ne legyenek sokan, szóval ha már olyan van, ami igényes és ahol délelőtt el lehet legalább férni, az is jó :D)

jan. 3. 12:29
 4/18 A kérdező kommentje:
2: Igen, nyílván azokat kilövöm majd, amik megközelítés miatt nem játszanak. Az igaz, hogy BP sokkal nagyobb, mint azok a városok, ahol eddig laktam, így ilyen távolságokban eddig nem kellett gondolkodnom.
jan. 3. 12:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Fitness5-ból viszonylag sok van Bp-n, jó árakkal, minőségi felszereltséggel.
jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Olyan konditermet válassz ami amx 20 p. Kb a konditerembe csak akkor fogsz lemenni ha közel van
jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Pesten belül simán lehet közlekedni másfél-két órát A és B pont között, úgyhogy tényleg maximum 20 perces távolságba keress termet. Majd írj, ha megvan a lakhely, és segítünk, bár valóban az összes fővárosi konditerem megfelel az igényeknek.
jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Akkor még mindenképp jelentkezek ez ügyben. Azért vetődött fel a kérdés, mert jártam már korábban olyan terembe is, ahova kifejezetten igénytelen arcok jártak, meg olyanba is, ami ahhoz képest nagyon kulturált volt. Majd felmérem a terepet, ha megvan a környék. :)
jan. 3. 14:57
 9/18 anonim ***** válasza:
ez mind rendben van, de tényleg nem mindegy hogy soroksáron vagy a 2. kerületben keresel termet.
jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
35%
Látom hogy túl magas intelligenciával nem rendelkezel mivel burkoltan kb 5 hozzászóló is utalt rá, hogy legalább szűkítsd le annyival a kört, hogy Dél-Pest vagy Észak-Buda ha nem is kerületet írsz... Minden esetre én nem írok javaslatot, mert ilyen szellemileg visszamaradott, IQ light arcokra nincs szükség ott ahová én járok.
jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!