Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bármilyen átlag 40 kilós 18...

Bármilyen átlag 40 kilós 18 éves kis csaj ki tudja magát gyúrni úgy hogy az átlag férfiakat alaposan megszégyenítő izmai lesznek pár év alatt?

Figyelt kérdés

Ajánlom ezt a rövid 3 perces videót megtekintésre:

https://www.youtube.com/watch?v=R6RYTkJgru4



jan. 14. 12:54
1 2 3 4
 21/31 NTBS ***** válasza:
Nem, mert az átlag 18 éves nem 40 kilós!
jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

23



Nézz magadra szerintem elsősorban, és főleg magadba, aztán meglátod ki is a proli valójában.

A te esetedben nincs hathatós segítség, itt nem segít se a pszichiáter, se a pszichológus, senki. Ennyire eltorzult mentális és érzelmi világgal nem lehet könnyű neked, másnak sem lehet könnyű a környezetedben, próbálj változtatni. És ne legyenek tévképzeteid. Én szurkolok neked.

jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
A proli iskolavégzettség foglalkozás elsősorban, és származás , lehet valaki ilyen családból származó. Alacsony iskolázottság (8 osztály vagy szakmelós) és fizikai munkában alkalmazotti státusz a kategória két kötelező összetevője. A proletárok nem a műveltségükről híresek.
jan. 14. 16:47
 24/31 anonim ***** válasza:

23



Oké. Köszönjük a kis előadást, de ez hogy segít rajtad?

jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Rajtam nem kell segíteni, de a te viselkedésedet némileg meghatározza, és meg is magyarázhatja..
jan. 14. 17:52
 26/31 A kérdező kommentje:
jan. 14. 17:55
 27/31 anonim ***** válasza:
92%

25


A kérdésedet elnézve, de igen, van szükséged segítségre. :(

jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen, segíthetsz: Ha többet nem írogatsz hülyeségeket, már azonnal meg is gyógyultam.
jan. 14. 19:32
 29/31 anonim ***** válasza:

28



👍 Oké. Addig is jobbulást.

jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én saját tapasztalatom alapján tudom írni, hogy képes egy lány annyira kigyúrni magát.

Egyik ismerősöm ez a lány, és 16 éves múlt, amikor elkezdte az edzést. 18 éves korára szépen megerősödött, megizmosodott.

Ezen a képen látható a változás:

[link]

jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!