Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem belváros...

Ajánlanátok nekem belváros vagy Zugló környékén "olcsó" 5-7000/hó kb. és megbízható fitness-termet? Megfogadva Tigi tanácsát intenízv mozgásba kezdek.

Figyelt kérdés

Megfogadva Tigi tanácsát intenízv mozgásba kezdek

Szóval tényleg hanyagolni kell ezt a 90 naposat :(

Mivel régen aerocikoztam és lenne is hozzá kedvem, így ezt a mozgást választanám. Viszont elveszek a rengeteg ajánlatban :( Sajnos menő termekre nem tudok 10-13 ezret kifizetni, ezért örülnék ha tudnátok vmit javasolni :)

Kicsit parázom, hogy nem fognak-e kinézni, most olyan cikinek érzem bemenni a 90 kilómmal aerobicozni a soványak közé.. Vagy csak én parázom túl???


2009. jan. 3. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ha lemesz az azt jelenti, hogy van eleg lelkierod belefogni, es felvallalod, hogy igenis valtoztatni akarsz a dolgokon es ez mar nagy elony a legtobb emberhez kepest!

Ne parazd tul.

Magadert csinalod, es neked lesz jobb tole. Biztos lesz, aki furcsan nez, de magaddal torodj, ne massal.

Ja es amig el nem felejtem: a rendes taplalkozas ik kulcsfontossagu (megfelelo mennyiseg+minoseg! szoval kenyer, parizer nemjo)

Ha kajaval kapcsolatban kell valami kuldj mailt, teljes etrendet nem fogok csinalni, de egy kis utmutatast tudok adni.

(Tigi)

2009. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen is megoldhatod. Menjél fát vágni.
2009. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a zseniális ötletet, igaz szerintem eme megnyílvánulsáért kár volt koptatni a billentyűzetet és tovább koptatni amúgy is csekély agysejtjeid számát..
2009. jan. 4. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szia hát valahogy én is úgy vagyok, mint Te. Én is cikinek érzem, hogy lemenjek aerobikozni a 90kilómmal. Semmi erőnlétem, sztem 10perc alatt tiszta vörös lenne a fejem és lihegnék, mint az állat. Nem is tudnám végigcsinálni a gyakorlatokat. Ezért én inkább kondizásra gondoltam...
2009. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

"A kérdező kommentje:

Köszönöm a zseniális ötletet, igaz szerintem eme megnyílvánulsáért kár volt koptatni a billentyűzetet és tovább koptatni amúgy is csekély agysejtjeid számát.."


En proballak biztatni, te meg nyiltan lehulyezel?

Mar bocs, de ez kicsit erdekes.

Azt lesheted mikor probalok segiteni legkozelebb...

(Tigi)

2009. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia Tigi!

Nem pipáltad ki, hogy a nem hasznos válaszokat is láthasd. Utánad volt egy "kedves" válaszoló,aki favágásra buzdított... neki ment a csípős válasz!

2009. jan. 4. 15:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jóval olcsóbb, és kevésbé időigényes is, ha otthon aerobikozol. Dvd-t innen is tölthetsz le minden mennyiségben:


[link]

2009. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötletet, habár nem tudom az alattunk lakó panelszomszéd mennyire örülne, ha neki állnék aerobicozni :)

Kedves sorstárs!

Ebben viszont igaza van Tiginek, hogy ha mindig így indulunk neki, hogy ez ciki, sosem fogunk lefogyni.

Nekem élő példa egy nagyon jó barátom, aki 130!!! kg-san egy szerelmi csalódás után beállt tornázni,aerobicozni. Igaz ő fanatikusan(valamikor 4 órán keresztül) csinálta, de durván 1év alatt 50 kg-ot fogyott.

Ilyenkor azt mondom, hogy ehhez képest akkor az én 20 kg feleslegemnek pitének kellene lennie... :)

2009. jan. 4. 20:18
 9/10 anonim válasza:

szia

nemrég nyilt a bbgo nevű terem a nagy lajos-on .ird be,a keresőbe.nagyon klassz terem-összeszokott gárdával-egy másik helyről jöttek át.nincs esetleg babád? viheted őt is.nagyon rendes a tulaj csajszi-és csak lányok vannak-érdemes megnézn

2009. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szia!


Ajánlom magunkat.Remélem elnézitek nekem, de csak megerősíteni tudom az előző választ:www.bbgo.hu

A termet hosszú évek tapasztalata után úgy alakítottuk ki, hogy sok hasonló "nadrágban" járó nő felhőtlenül merjen ismét mozogni és örömét lelje a fitneszterem nyújtotta sportolási lehetőségekben.

Tudod az olcsó mindíg relatív. Az általad kívánt 5-7000 Ftért sajnos nem tudunk bérletet ajánlani, de már 8900Ft-ért 10 alkalmas bérletet válthatsz, amit 3 hónap alatt tudsz személyre szabott minőségi szolgáltatásra felhasználni. Remélem válaszommal felkeltettem érdeklődésedet.

Várunk szeretettel:

Belényi Bea stúdióvezető

2009. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!