Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy jobban...

Mennyibe kerül egy jobban felszerelt konditerem havi bérlete Ausztriában ?

Figyelt kérdés

márc. 1. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem el, hogy ezt itt kell megkérdezni, nem ott, vagy felmenni a honlapjukra. A mai emberiség tényleg képtelen az önálló életre?
márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem sokkal drágábbak mint otthon Igaz mostanában nem voltam de három éve 60 euró volt a havi bérlet.Inflációt követően szerintem 80 körül lehet.
márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia. En tavaly kotottem a Mcfitnel, 25€-t fizetek havonta. Iden valoszinuleg tobb. 3-4 eve a Fitinn-nel voltam, ott azt hiszem 30€-t fizettem, azota biztosan emeltek az aron. Fontos tudni hogy szinte minden ilyen Edzokozpontnak tobb csomagja van. Pl a Fitinnel anno 3 csomag volt. A legolcsobbal csak edzeni tudtal. Bementel, leedzettel, es mentel haza. Nem hasznalhattad sem a szolariumot, meg a tusolot sem, es csak azt az egy termet vehetted igenybe ahol beiratkoztal. A legdragabb csomaggal egesz Ausztria barmely Fitinn-jebe bemehettel, hasznalhattad a tusolot, a szolit, volt “ingyen” italautomata stb. A Mcfitnel pedig ha jol tudom, a csomagok arazasa a felmondason alapul, az en csomagom pl olyan hohy barmikor felmondhatom, ami ritka Ausztriaban, mert amugy egy evet ala kell irnod szerintem mindenhol.
márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!