Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdemes 18-19 évesen elkezdeni...

Érdemes 18-19 évesen elkezdeni sportolni?

Figyelt kérdés

Nem ezeretnék világbajnok lenni, csak egy kis mozgásért, erősödésért, szórakozásért járnék el. Olyanokra gondoltam, mint pl foci, esetleg kajakozni. Ezek egyikét sem csináltam korábban. Elsősorban a hétköznapokat kitöltendő, de egyszer-egyszer hétvégén is ráérek

Az izmosodás talán a fő cél, illetve hogy jól érezzem magam, de a kondizást kizárnám, mert ahhoz egyáltalán semmilyen kedvem nincs. Most épp nincs igazán sportos alakom, ez gond lehet?



máj. 3. 07:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Mindenkeppen. Nem baj ha nincs olyan alakod. Lehet az elején nehezebb dolgod lesz meg bénább leszel. A tesómon van 25 kg felesleges de a sportjában ahol nem keveset kell futni, országos bajnok lett a csapata
máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%
Sportolni bármilyen korban érdemes, hisz mozgás nélkül nincs egészség, de ha a fő cél az izmosodás, akkor azt tudd, hogy érdemben izmosodni nem fogsz se focitól, se mástól, csak a progresszív súlyzós edzéstől.
máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
27%
Dehogynem fog izmosodni. A kajakozáatól pl biztos
máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
0%
3 hagyd, megjött Súlyzó Sanyi. Szeintem még a sakkozásra vagy a horgászatra is képes lenne odaböffenteni a progresszív súlyzós edzést, mintha mindenki testképzavaros lenne.
máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ha igazán érdekes sportra vágysz, akkor gyalogos sárkányrepülés.

[link]

máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%

"kajakozáatól pl biztos"

A kajakozástól az első hónapokban izmosodhat az egyén háta és karja, semmilyen más testrésze nem, az első hónapok után pedig a háta és a karja sem.

máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
22%
2/6 neked ugye nem ment át, hogy "de a kondizást kizárnám, mert ahhoz egyáltalán semmilyen kedvem nincs" az pont azt jelenti, hogy valszeg nem izmosodni akar, csak jólérezni magát.
máj. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
65%

Olvasd el még egyszer a kérdés leírását. Idézek belőle:

"Az izmosodás talán a fő cél, illetve hogy jól érezzem magam, de a kondizást kizárnám"

Erre írtam, hogy ha az izmosodás a fő cél, akkor a konditermi súlyzós edzést kizárni értelmezhetetlen.

máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
9%
8 gyorsan olvastam, valóban benéztem. A kondizás kizárása miatt azt hittem "nem a fö cél". Így maga a mondat értelmetlen.
máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Bakker még ott a tojáshéj a seggeden, de te már azon agyalsz, hogy nem késtél-e el a sportolással…
máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!