Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Streetworkout vélemények...

Streetworkout vélemények tapasztalatok, meglátások, mit csinálnál most máshogy? Mik a kedvenc gyakorlataid?

Figyelt kérdés

márc. 13. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Street workout? Annak mi köze a testépítéshez? Az egy másik sportág. Majd a moderátorok átrakják a megfelelő kategóriába.
márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hallgatlak fönök hova szeretnéd átrakni?

Muszaj volt irnod?

márc. 13. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Az 1. válaszoló a szokásos óberokos futóbolond. Ne is foglalkozz vele, kérdező!
márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vízszintes rúdon 6x6 *eggel felfelé, majd a végén abból back lever levezetésként. Párhuzamos rúdon 3x6 és a végén két steppad és kézi súlyzóból rögtönzött korláton L tartás és abból átfordulva 3x3 fél kezenállás.
máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy 40-60 másodperc közötti izomfeszülési időt célozz meg és 2-3 (esetleg 4) munkasorozattal, és fáraszd ki az izmokat. Ne bukásig (bár ha hipertrófiát célzol meg, az is mehet, csak ne szállj el a volumennel), de erőlködni kelljen, égjenek az izmok.
máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Széles húzódzkodásból 15-16 megy. A húzódzkodás tetszik igazán, mellé tolódzkodni szoktam vagy fekvőtámasz sorozatokat csinálok felső lécen, előbbiből 17-ig szoktam eljutni, utóbbiból 20-ig.
máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt végeztem street workout edzést, később súlyzóst,majd a Covid időszakában odahaza kezdtem el edzeni, és szép lassan magam mögött hagytam a súlyokat, meg úgy tuttó komplettó azt a világot.Sokkalta természetesebbnek, életszerűbbnek és egészségesebbnek ítélem meg a saját testsúlyos edzést és amit összességében képvisel.Itt jelezném, egyik sporttal sincs semmi problémám, de mindenki maga dönti el, mi mellett hajlandó elköteleznie magát és miben szeretne eredményes lenni.
máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!