Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy testsúllyal az alábbi...

Nagy testsúllyal az alábbi férfi futócipők közül melyiket választanátok sétára, kicsit intenzívebb gyaloglásra?

Figyelt kérdés

[link]


Olcsóbbat és drágábbat is mondjatok kérlek!

Előre is köszönöm!



ápr. 11. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nemtudod testsulyhoz kotni

Ha valaki +200kg guggol akkor se robban szet a cipo

Gyaloglasra boven jo akarmelyik ami kenyelmes



Hosszu tavu futoknak kell strapabiro cipo. Hosszu tavokksl konnyen ellehet koptatni a cipoket

Vagy meg folytonos 8-12-14 oras allo setalo munkakkal

ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Saucony Ride-om van egy, igaz régebbi széria. Futottam benne 2 ezer km-t, azóta egy másik cipővel rotálva bringázok és gyaloglok benne, azaz hétköznapi utcai cipőnek használom a nyári időszakban. Szerintem elég jó a csillapítása, nem a túltolt puhaság érzést adja, hanem inkább rugalmas, szerintem elég nagy testtömegnél is jó. Kivéve ha a túlyúlyod már csípő kifordulást okoz és rossz lábtartást, akkor inkább stabil cipőt használnék sétára is.
ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1:

2-es vagyok. Nem az, hogy szétmenne alatta, de ha nagy a túlsúlya, ezen cipők sarokcsillapítása gyaloglásnál is segít óvni az ízületeit.


Ha nem lenne túlsúlyos, azt mondanám vegye a legalapabb Decathlonos Quechua túracipőt, 5 ezer Ft.

ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
En egy tulsulyosnak dietat irnek fel nem cipot ami tamogatja a tulsulyat
ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sarokfajdalom es mas dolgok majd adnak motivaciot

Sok embernek egy kattanas kellett ahoz hogy valtoztathasson

ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amelyik jobb a lábadra. Elmész a boltba és felpróbálod. Amelyik kényelmesebb és jobabn tart, azt válaszd
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nagy testsúly?


Decathlonban néztem, ott (már amelyikre kiírták) 85 kg-ig volt ajánlott a legtöbb cipő. Volt egy 95 kilóig, fölötte viszont nem nagyon.


Ilyenformán az olcsó cipőket kilőném (egyszerűen nincs bennük elég anyag), és nem is Hervisben, hanem olyan szakboltban vennék, ahol műszeresen mérik a járásképed, és aszerint ajánlanak cipőt.

ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7:

Tudsz olyan helyet, ahol nem csak lábállást néznek, hogy mennyire probáló a lábad?

ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mekkora a túlsúly. Még a régi teremben, ahova jártam, volt egy pasas, aki 60+ kilót adott le ráadásul edzői segítség nélkül. Ő például a legelején kizárólag szobabiciklizett. Közel 20 kiló mínuszban volt, amikor óvatosan elkezdte használni a fútógépet. Vigyázni kell, mert könnyen tönkre lehet tenni az ízületeket.
ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!