Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az összes férfi vagy...

Ha az összes férfi vagy összes nő eltűnne melyiket választanád?

Figyelt kérdés
ezt reddit. comon kęrdezte valaki és elgondolkoztam,hogy én pont könnyű helyzetben vagyok,gyorsan el tudnám dönteni.férjem és két fiam van,anyámmal nem beszélek,drága mamám meghalt már,az életemben szinte csak nők bántottak,anyósom( már nem él) és két sógornőm.a férjem öccse és bátyja nagyon jófejek egyiknek 3 fia van másiknak 2,és jobb hangulat lenne a feleségeik nélkül :p de tényleg a gyerekek is be vannak feszülve,lerontják a hangulatot. nyilván unokatesóm és barátnőm nagyon sajnálnám,de velük is csak évente tudok találkozni. távoli sok nőismerősnek lányai vannak legalább nem szenvednek ha eltűnnek a gyerekei.két gonosz kötekedő férfirokon pedig megérdemelné,hogy eltűnjön a felesége és lánya.zsugoriak is meg kérkedők,megtanulná,hogy a pénz nem minden. persze ha velem együtt halnak ki a nők hisz én is az vagyok,boldogan feláldoznám magam,hogy férjem és két fiam éljenek. a fiúhaverok is rendesek. ha a férfiak fiúk halnak ki,senkim nem lenne,csak az anyám maradna nekem,hát gyorsan kinyírnám magam. meg a nők akik sokat bántottak. neked miben változna az életed ha a nők és ha a fęrfiak tűnnek el? mind a két verziót leírhatod hogyan alakulna az életed,és ha muszály lenne melyiket választanád? persze irhatod,hogy egyiket se.
márc. 3. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10%
Nyilván egyiket se, de ha mindenképp választani kellene, a nőket tartanám meg. Férfi vagyok.
márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Nőket tartanám meg, nő vagyok
márc. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%

Jóval több férfihoz kötődöm érzelmileg, úgyhogy őket tartanám meg.

N

márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Több okból is a férfiakat tartanám meg, nő vagyok.
márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
ja és még a fiaim a barátaikat sem veszítenék el,így abszolút nem érintene. lehet szavazást kellett volna indítanom.
márc. 3. 12:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakat választanám, mivel én is az vagyok és rohadtul nem akarok meghalni.
márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Én a férfiakat tartanám meg, sajnos az a tapasztalatom hogy a férfiak alapjáraton sokkal elviselhetőbbek, jobb indulatúak. Persze ez nagy általánosítás, és van kivétel bőven. De családi/ismerősi körben is ez a tapasztalat.

F

márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, miért lettem lepontozva, ha a kérdésre válaszoltam?


A nőkkel jobban kijövök, ezért őket választottam, mi a probléma?

márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Én is le lettem pontozva pedig a férfiakat választottam.
márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Sosem kötődtem még egy férfihoz sem + férfiak között konkrétan pokol lenne az élet, szóval nők.
márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!