Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak gyakorlatom, taktikak...

Vannak gyakorlatom, taktikak nem is tudom mik arra, hogy lehet szalkasnak maradni?

Figyelt kérdés
Sportolo vagyok, igy elkerulhetetlen az, hogy ne erositsek, nem hagyhatok ki edzest csak azert, viszont zavar, hogy az izmok miatt vaskosabb vagyok. Nyilvan nem fogom abbahagyni ezert a sportot, de van esetleg tanacs, hogy hogyan lehetne, lehetseges e atdolgoznu ezeket az izmokat, hogy karcsubb legyek? Mert sajnos mar zavar, hogy ilyen lettem, leszek, tudom, hogy az izom nem szegyen, de olyan testalkatom van, amin nagyon katszik az allando erosites, es szeretnek valtoztatni

ápr. 14. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet arról a zavaróan nagy izomtmegről.
ápr. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a mondataid alapján biztos nem vagy izmos
ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja magáról hogy túl izmos, arról mindig kiderül hogy valójában nem izmos :D
ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a segitokesz valaszokat!

Nem ertem miert nem lehet elhinni, hogy valaki kicsit izmosabb, es zavarja, de ha meg ertelmes valaszt nem tud adni az olvaso, akkor ne irjon sommot..

ápr. 14. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutass egy képet, kíváncsiak vagyunk, hogy mi az a túl izmos. Naturál hobbi sportolóként akkor is lehetetlen túl izmosnak lenni ha az a célod, nemhogy így, úgyhogy valószínűleg nem látod jól magad, vagy testképzavaros vagy.
ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!