Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás közben a rovarokat hogy...

Futás közben a rovarokat hogy lehet távol tartani az arcomtól?

Figyelt kérdés

Télen kezdtem futni, akkor kellemes volt de mostanra rengeteg a rovar.

Tegnap már úgy éreztem több a szúnyog mint az oxigén a levegőben, végül félúton inkább haza is mentem mert elegem lett hogy minden levegővétellel legalább egy szúnyog bemegy a számba vagy az orromba 🤮


Van erre valami praktika? Maszk, vagy bármi? Akik rutinosabb futók, mit szoktak/szoktatok használni?


ápr. 16. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Vaan ilyen spray ami tavoltartja meg napszemüveg
ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1

Milyen spray tartja távol az orromból és a számból őket? Én olyan sprayt tudok amit testre lehet fújni hogy ne csípjenek, ezt nem fújnám a számra pl… vagy van valami speckóbb?

ápr. 16. 10:31
 3/9 anonim válasza:
Tudsz esetleg más útvonalon futni? Lehet, h amerre futsz, átlagosnál több szúnyog, rovar van pl. víz közelsége miatt
ápr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, van ott egy patak. Sajnos ez az egy útvonal van ami biztonságos és kellemes - értsd: a másik opcióm a településen belül, meredek kavicsos utcákban ahol mindig vannak kint kóbor kutyák, bámulnak az emberek és elég nagy az autóforgalom járda meg nincs… :(
ápr. 16. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Láttál már méhészt, egy olyan hálós sapka megteszi.


Hátra felé futás ?

ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
... mennyasszonyi fátyol.
ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A maszk pedig a covid óta divatos.
ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Gondolkoztam hogy ma elviszem a covidbóp maradt textil maszkom 😅

ápr. 17. 06:59
 9/9 A kérdező kommentje:
*covidBÓL
ápr. 17. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!