Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni a hasamról?

Hogyan tudnék fogyni a hasamról?

Figyelt kérdés

Korábban nem volt ilyen gondom, sőt 10 éve sovány voltam. Aztán elkezdtem normálisan enni, szerencsére jelenleg normál súlyom van. (165 cm és 56 kg vagyok) Azonban egy ideje elkezdtem csak a hasamra hízni. Borzasztóan zavar.

Nem szeretnék a teljes testsúlyomból fogyni, csak a hasamról.

Mit ajánlottok?

Sajnos sosem voltam egy sportember. Megvan mostanra az eredménye. Biciklizni szoktam, de az nem formál szerintem.

29N



ápr. 16. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nincs célzott fogyás. Nem úgy működik a biológia, hogy te valami hiper-szuper gyakorlattal megcélzod a hasadat, és csak onnan fókuszáltan leégeted a zsírt. A fogyás egy összetett és komplex fiziológiai szisztémás folyamat, ami a test minden zsírraktárát érinti, és az egyén kalóriabevitelének függvénye. Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának!

Formásodni (magyarul izmosodni) pedig valóban nem a biciklizéstől fogsz. A biciklizés egy remek mozgásforma, de izmosodni a progresszív súlyzós edzéstől fogsz.

ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
40%
hula-hopp karika kipróbálható
ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!