Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud jó (házilag elkészí...

HákszésHeksz kérdése:

Valaki tud jó (házilag elkészíthető) turmix recepteket?

Figyelt kérdés
Nemrég álltam neki gyúrni és a látványosabb fejlődés érdekében szeretnék inni/enni olyan ételeket aminek magas a fehérje tartalma vagy az energia tartalma. Lényeg, hogy használjon valamit gyúrás közben, mert nem akarok és nem fogok malactápot(protein, "csak" fehérje tápok) enni! : )
2010. dec. 24. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

25 dkg túrót leturmixolsz 3 ek.mézzel,kicsi fahéj,rakhatsz bele kakaóport is,5 db.babapiskóta,1 db.barack konzerv, a levét is beleöntheted.de jó hozzá banán vagy eper is,meg egy kis zabpelyhet is tehetsz hozzá.és adsz hozzá vizet.azt mondjuk nem tudom,mennyire vagy hajlamos zsírosodásra,én edzés után szoktam csak inni,könnyebben zsírosodok,szóval erre azért oda kell figyelni.

Hamarosan írni fognak a fontoskodók,hogy mekkora idióta vagyok,mert ez nem helyettesíti a tömegnövelő turmixot,meg nem szívódik fel olyan jól,mert ugye a gyártóra kell hallgatni,meg a magazinokra mert azok sohasem hazudnak.de nyugodtan igyad,hatásos lesz,nem muszály malactápot venned.csak az edzést told mellette rendesen,és pihenj eleget.

2010. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Edus:) válasza:
az utolsó 2 idióta.. minek szólsz be másnak ha a kérdésre nem tudsz válaszolni? ti vagytok a trógerek:D gyerekes unintelligensek kis..:) amit az első írt azt nemtudom mennyire hatásos. én bébitápszert iszok:DDD az viszont keményen meghozza a hatást:) mivel a kisgyereknek kell a legjobban fejlődni így biztos hogy nem szar cuccot gyártanak nekik:) rengeteg zsír meg ásvány meg tápanyag van benne amit nem kap meg a tejtől:D szóóval szerintem vegyél bébitápszer port és edzés után 20-25gr-t VÍZBE összerázol és megiszod(szar íze van mert víz:S de jobban szívódik mint a tej)
2010. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

01:05:



[link]

2010. dec. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

00:41

igen,többek között téged vártalak.amatőr szinten én is kondizom teremben,és mikor leoltotta egy-két kérdező a testépítőket akkor bevédtem őket,hogy nem is bunkók....dehát az élet csalódások sorozata,nem lényeg.egyébként nem azt mondom,hogy a tömegnövelők rosszak,én csak a kérdező szavával éltem,"malactáp"és abból indultam ki,hogy ő nem akar ilyet enni.az már az ő dolga,hogy miért nem.

Amikor azért oltogatsz másokat,jusson eszedbe,hogy te is voltál kezdő,nem a kisujjadból szoptad azt amit tudsz.ha kezdőként egy régóta kondizós leoltott volna neked sem esett volna jól.

2010. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért az értelmes válaszokat köszönöm szépen. Amúgy nem a csajok miatt kezdtem el gyúrni. Van párom ezzel nincs probléma. Csak abba hagytam eddigi sportom és edzésben szeretném tartani magam.
2010. dec. 25. 17:44
 6/15 anonim ***** válasza:
Aki nincs tisztába a tömegnövelő,tejsavó és egyéb táplálékkiegészitők hatásával és helyes használatával, el se kezdjen gyúrni... Malactáp az ami a szendvicsedben eszel a szalámi pl nah azt nézd meg inkább milyen tápanyagok felhasználásval készül... Ja és a muszáJ még mindig pontos "j".
2010. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

lany vagyok es edesapam nagyon nag yversenyzo volt..idos es o allitota ossze az etrendemet, 65kg vagyok es 39-es karom van ..es csak egezssegesen taplalkozom es minden edzes utan ami napi 2-3 ora ug yh delelott es delutan egyben..utana mindig kondizom...

mindennap megkene enned 5-6 tojast...az egyik legjobb formaja.. turmix tejjel CUKORRAL az is kell es rakj bele banant!!nagyon finom... napi 2x 3x iszom ezt foleg edzesek utan...

ugyanakkor en kecsketejet iszom, iszonyat egeszseges es sok vitamin van benne...

meg hazi huson elek...

fel ev es hatalmasat fogsz valtozni hidd el;)))

ugyanakkor nem cska kivulrol de eros is leszel!!!!

ja es meg valami a szalonna!!!! nem gondolnatok, de hatalmas vitamin es energia bomba (megsugom hogy kovacs kati kajakozo orvosa mondta edesapamnak par eve hogy kati si ezt eszi versenyke eloot foleg)

sok sikert!

2010. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Da puta madre ***** válasza:
Melyik állat szalonnája van tele vitaminnal???
2010. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szalonna?XD Ezen behaltam. Táplálkozási tanácsadónak se kell menned úgy érzem.
2010. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
KURV@ OKOSOK VAGYTOK..... AMI TENYLEG JO A TESTNEK AZT NEM REKLAMOZZAK... VALAMITOL REGEN KURV@ EROSEK VOLTAK AZ EMBEREK ES AKKOR NEM VOLT MEG TAP...
2010. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!