Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud jó (házilag elkészí...

HákszésHeksz kérdése:

Valaki tud jó (házilag elkészíthető) turmix recepteket?

Figyelt kérdés
Nemrég álltam neki gyúrni és a látványosabb fejlődés érdekében szeretnék inni/enni olyan ételeket aminek magas a fehérje tartalma vagy az energia tartalma. Lényeg, hogy használjon valamit gyúrás közben, mert nem akarok és nem fogok malactápot(protein, "csak" fehérje tápok) enni! : )
2010. dec. 24. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Komolyan, nézd már meg, hogy hogyan néz ki most egy testépítő, és 100 éve hogyan nézett ki egy erőemelő.


Hogy lehet ennyi baromságot leírni, és a durva, hogy hiszel is az igazadban.



És azért voltak 100 éve erősebbek az átlag emberek is, mert dolgoztak a földeken, és nem fehér kenyéren és finomított műkajákon éltek.

2010. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

16:43

egyáltalán nem biztos,hogy hülyeséget ír a válaszoló.

A,D,E,K-ezek mind zsírban oldódó vitaminok és tartalmazhatja őket a szalonna!

2010. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne mondd már, hogy egyéb forrásból nem viszel be zsírt.


És a disznózsírban pedig nem esszenciális zsírsavak vannak...

2010. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

10:42

koszonom! legalabb neked van fogalmad mire gondoltam...


leppurd te meg olyan okas vagy, ha 1000000 is allitanak ezt te akkro a sajat hulyesegedet allitanad!

2010. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nézd már meg, hogy te hányadik vagy a toplistán mittoménmióta, és én 2 hét óta... Szerintem ez tükröz valamit.


És az is, hogy melyikőnk álláspontját fogadják el többen, és használják a profik is, erről ennyit.

2010. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!