Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pár kérdés Crossfittel kapcsol...

Férfiú kérdése:

Pár kérdés Crossfittel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a focit és szeretném a kondimat megtartani/feljavítani.2-3 éve súlyzós edzéseket végzek, de mindenképp szeretnék még valamilyen sportot űzni. Kérdéseim a következők:

-Budapesten hol található és mennyibe kerül havonta

-Kezdőknek heti hány alkalom a Crossfit edzés

-Van-e korhatár?

17/F


2011. jan. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én jártam. Konditermekben sokszor van rá lehetőség. Én speciel a liget fitnessbe jártam (11ker), de nem tudom te merre laksz. Mindenesetre ha veszel egy havibérletet, akkor járhatsz crossfitre is és a többi órára is. Akik crossfitre járnak, sokszor járnak hot ironra is. Illetve én kombinálnám valamilyen cardiosabb edzéssel (spinning vagy regatta)

Ha valahogy úgy ütemezed magad, hogy heti háromszor lemész az szerintem nagyon jó.

Az árak változóak, korhatár nincs.

2011. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hits gym. guglizz rá. nem olcsó.
2011. jan. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a crossfit lényege : súlyzó nélküli edzés??
2011. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
?
2011. jan. 24. 17:22
 5/6 anonim válasza:
na akkor pontosítok : a crossfit a saját test súllyal való edzés?? húzóckodás fekvőtámasz...stb??
2011. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon leegyszerűsítve: több sportág keresztezése, ezt tükrözi a név is "CrossFit".


http://www.youtube.com/watch?v=WjdQZxTIj1U

2011. jan. 24. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!