Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Még milyen gépeket ajánlotok...

Még milyen gépeket ajánlotok otthoni kondizáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már jó ideje gyűjtögetem a pénzt és mindig összeveszem a dolgokat(gépeket) itthonra, mert nem akarok kondiba járni. Jelenleg van egy fekpadom,kombinált gépem,2db hasizom padom,box zsák, körte,fekvőtámasz keret, húzódzkodó, és egy futópad amit el akarok adni. Jelenleg kb 90kg súlyom van itthon amit még nem használok ki. Persze van még 4db egy kezes súlyzó(azért 4 mert van, hogy nem egyedül edzek) és francia rúd meg ugye fekve nyomáshoz a hosszú rúd. Lényegében az a kérdésem, hogy még mit kellene beszereznem otthonra ami még fontos lenne?

köszönöm a segítségeteket.


2011. febr. 26. 10:25
 1/3 anonim válasza:
Én az ilyen vacak drága gépek helyett az ásót,téglát,és a zártszelvényeket ajánlom sokkal jobbak.
2011. febr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj,ha a kombinált gépeden tudsz hátat is edzeni,akkor mindened meg van.

Jó tudom,hogy a húzodzkodás a legjobb a hátra,de néha jó a változatosság.

Max.még egy evezőpadot kellene beszerezned,ha az még nincs neked.

2011. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okésoké:) igazad van még egy evező pad nem ártana. Kösz:)
2011. febr. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!