Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan igyam illetve szedjem...

Hogyan igyam illetve szedjem az étrend kiegészítő szert?

Figyelt kérdés
Sziasztok én a héten voltam egy sport boltban és vásároltam étrend kiegészítő tömeg növelőt (hyper mass 5000) és vásároltam hozzá (creatin monohydrata) az eladó aki elmagyarázta hogyan szedjem de azt nem mondta hogy edzés előtt és hány percet kell várni saccper kb, nagyon nagy baj ha edzés előtt nem úgy iszom meg, mert iskolába járok és esetleg edzés elött 30-40 percel iszom meg? És a creatint is hány percel edzés előtt illetve után??
2011. márc. 6. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb az étkezésedet kell a kívánt mértékben formálni, és rendes edzésbe kezdeni. Ha ezek megvannak, és szépen fejlődsz már, utána jöhet a kreatin és a tömegnövelő. Egyelőre hagyd őket a polcon, sokáig elvannak, és utána érdeklődj körül!
2011. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még 1 probléma muszáj meginni fél liter vízben vagy tejben feloldani?? mert a creatin-t is fél literben kell és eléggé megnyomja a gyomrom 1 liternnyi cuccos edzés előtt! :D
2011. márc. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!