Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lesz egyre rosszabb?

Miért lesz egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Ahogy melegebb lett, elkezdtem futni, hetente kétszer, szombaton és szerdán.Első alkalommal 1,5 km-t 7 perc alatt futottam le, megállás nélkül, másodszorra ez már 10 perc volt, ma meg már 15 perc, mert közben 2szer meg kellett állnom, nem bírtam tovább.Ez miért van?Normális egyáltalán?Nem fejlődnöm kéne??:S

L16


2011. márc. 19. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejlődsz majd, de lassan. Hirtelen kezdted el terhelni az izmaid, fáradnak. A téli punnyadásból persze gyorsan ment az az x km, mert arra vágytál, de most picit visszaesik a teljesítményed, aztán két hét, és jobb lesz majd, ne aggódj.
2011. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam amikor pár hónap után kezdek ujra! Első alkalom az olyan gyors is meg ki sem fáradok és a 2. 3. lassú és fárasztó de erőltetem és utána amikor beindul a motor nem akarsz megállni! :) Sok sikert

16/F

2011. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is jelenkezett ugyan ez :)

csak én a tesiórákon szoktam futni(vagyis 35-40 percen keresztül)

tavaly bírtam futni megállás nélkül de most pénteken kezdtem megint és 3x is megáltam sétálni :S

és még a levegő is berekedt :S (ilyen már rég volt)

2011. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval ilyenkor arra kéne törekednem hogy ne álljak meg?

Ha megállok úgy is fejlődök, vagy felesleges időpocsékolás?:S

2011. márc. 20. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!