Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy tudjak...

Mit csináljak hogy tudjak fekvőtámaszozni?

Figyelt kérdés
Mármint mien erősítéseket végezek hogy sikerüljön 1-et 2-t tudok de azt is csak nehezen .
2011. márc. 31. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Fekvőzz!
2011. márc. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszii , de télleg kicsit segíthetnél
2011. márc. 31. 14:29
 3/11 anonim ***** válasza:
csinálj először térdelő fekvőtámaszokat, de a "simát" is próbálgathatod, nem baj ha csak 1-2 megy, akkor csináld sokszor kis pihenővel azt az 1-2t és idővel egyre több sikerül majd.
2011. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

anno én se tudtam fekvőzni

én azt a megoldást találtam jónak hogy lábam egy részét felteszem az ágyra és úgy fekvőztem és egy idő után már a rendes sem okozott problemát

aztán rá 1-2 hónapra egy ilyennel próbálkoztam egész sok sikerrel ^.^ [link]

2011. márc. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Csatlakoznék az első hozzászólóhoz.Komolyan.:)

Szerintem ő sem viccből írta,mert ha belegondolsz,ahhoz,hogy tudj fekvőtámaszt csinálni,bizony a fekvőtámaszt kell gyakorolnod.

A fekvőtámasz gyakorlása során pont azokat az izmokat mozgatod és erősíted meg,amelyek a fekvőtámaszhoz kellenek.:)Csak gyakorolni kell.

Tehát alapos bemelegítés és fekvőtámasz!:)Hidd el,pár nap múlva látszani fog az eredmény.


Ha mindenáron súlyzózni akarsz,akkor pl. azt nem ártana tudni,hogy miért csak 1-2-t tudsz csinálni...lehet,hogy a csuklód gyenge...vannak ízületi problémáid,esetleg volt már sérülésed,ami kiválthatta a problémát?

2011. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Persze,hogy nem viccből írtam.Fekvőtámaszra csak fekvőtámasszal lehet edzeni.Hiába végzek súlyzós edzést,nem bírok több fekvőt csinálni mint régen.
2011. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oksa köszi akkor :D
2011. márc. 31. 17:48
 8/11 anonim ***** válasza:
A kezeiddel támaszkodj az ágyra a lábaid meg maradnak a földön.Úgy a legkönnyebb.
2011. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először ment 1 :D Aztán próbálgattam és sikerűlt 2.És még tovább próbáltam utánna már 4. Úgy hogy csináld a rendes fekvőt és egyre több fog menni. Ez biztos
2011. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen !! :D
2011. ápr. 2. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!