Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Brutal Blade étrendkiegészít...

A Brutal Blade étrendkiegészítő szedése nagyon ártalmas illetve veszélyes lehet 140es vérnyomás mellett?

Figyelt kérdés

Hetente 4-5x kardiózok,100k+ vagyok és 188 centi,és arra gondoltam ,hogy ezt az étrendkieget használom segítség képpen,ugyanis azt hallottam hogy több energiát ad az edzésekhez azáltal hogy emeli a testhőmérsékletet,pontosan nem tudom az összetevőit,annyira nem értek hozzá,de nagyon veszélyes lehet még kardio mellé is a BB-t alkalmazni 140es vérnyomás mellett?

Valószinü a túlsúly okozza nálam az átlagosnál magasabb vérnyomást,ezért szeretnék ennek a segítségével fogyni,vagy ha tudtok olyan hasonló kieget ami nem termogén alapú,ami gondolom azért veszélyes mert megemeli a vérnyomást,akkor nagyon megköszönném ha leírnátok a nevüket,előre is köszönöm a válaszokat:)


2011. ápr. 10. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomással ne használd ezt a kiegészítőt, helyette inkább vegyél l-karnitint és abból 1000-2000mg-ot vigyél be edzés előtt fél-1 órával. Azt azért megjegyzem, hogy a fogyás nem ezen múlik, hanem az étrendeden. Ha így is több energiát viszel be, mint amennyit felhasználsz, nem hogy fogyni nem fogsz, de ugyanúgy hízol tovább.
2011. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér.

Alapvetően akkor sem érne sokat, ha tökéletes étrended lenne, mellé tökéletes edzés. Ha ezek rendben vannak, akkor fogyni fogsz, ha nincsenek rendben, akkor ez sem segít.

2011. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!