Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minőségi szénhidrát edzés...

Minőségi szénhidrát edzés mellett?

Figyelt kérdés

Elég sokat szeretnék fogyni,tudom,hogy fehérje bevitel igen fontos,izmok szempontjából,no zsíros kaja,no cukor,max tényleg nagyon minimális,eddig minden stimmel,de szénhidrát viszont mindenképp kell a szervezetnek,ahogy zsiradék is,csak minőségi,gondolom ide tartozik a lenmagolaj,az olivaolaj,ez is okés.

Amin kiakakadtam hogy sokan írták itt ,hogy a rizs pl nagyon hízlal,én pedig most edzés mellett a kajálásomat is át fogom alakítani,ehhez viszont a segítségetek kell,ugyanis elbizonytalanodtam,hogy most fogyasszak e rizst,vagy sem,és ha igen,akkor mennyit,és mikor szabad(gondolom reggel kardio előtt,és után...? és este nem...

A cél a fogyás,így gondolom szénhidrátot sem szabad túlzásba vinni.

Csirkemell mellé mit ajánlotok?zöldséget?sovány túrót?

Az mennyire igaz tudomásotok illetve tapasztaltaitok alapján,hogy este 6-7 után már nem nagyon szabad semmit sem enni,viszont valahol meg úgy olvastam hogy alvás előtt 2 órával szabad utoljára...Így viszont a 6-7 az én esetemben nem állja meg a helyét,mert kicsit később szoktam aludni menni.

Teljes kiörlésü rozslisztből készült extrudált kenyérről mi a véleményetek?Az is bizonyára szénhidrát forrás,

napi 4-5 étkezést tervezek ,nagyon gázos lenne ha 200 gramm rizs töltene ki 2-3 érzkezést,csirkemellel persze,:)

Nagyon megköszönném ha valaki segítene túljutni ezen a holtponton:D előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!

:)


2011. ápr. 29. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!